Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorgörcsöm van ha fel kell...

Gyomorgörcsöm van ha fel kell hívni a dokit. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindig azt gondolom, hogy zavarom. Magánrendelőjébe járok, fizetek neki rendesen, de ha közbe jön valami, vagy van valami kérdésem, és fel kell hívnom, akkor szinte szégyenlem magam, hogy zavarom. Bár tudom, hogy ez hülyeség, de mégis.
2009. febr. 18. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy visszakérdezek! Megbízola a dokidban? Mert a barátosném akkor viselkedett így, amikor nem érezte a bizalmat, váltott, s minden megy gond nélkül.
2009. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. ha be van kapcsolva és elérhető, akkor nem zavarod, 2. ha olyan helyzetben van, hogy zavarod, akkor meg nem éred el és később próbálod.


gondolom azért választasz és FIZETSZ magándokit, hogy elérd, én is szégyenlősködtem a terhesség alatt, aminek a vége 10 hét fekvés és nagyon sok izgalom lett....meg dokiváltás, nem érte meg!

2009. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, mert a régi dokimnál is ez volt a helyzet, és tényleg nem éreztem hogy maximálisan koncentrál rám. Most váltottam nemrég. Ezt a dokit nem "nyaggadtam" még, ma kellene felhívnom, de már most rosszul érzem magam miatta.
2009. febr. 18. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még sosem hívtad fel, akkor hajrá, s meglátod, hogy kedvesen kezeli-e a helyzetet, vagy minél előbb le akar rázni. Ne izgulj, azért van, hogy meggyógyítson, s ha ezt ő is így gondolja, akkor nem lesz gond!
2009. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kicsit így voltam vele, hogy hát mégis korán van, meg hétvége, meg ez meg az, de ahányszor felhívtam, annyiszor cáfolt rá a kedvességével. Ettől függetlenül nem szívesen zaklatom, de ha muszáj, akkor MUSZÁJ! Inkább egy felesleges hívás, mint egy, ami nem ért célt, nem? A magad megnyugtatására. :)
2009. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!