Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek vissza a kórházba vagy...

Menjek vissza a kórházba vagy ez normális? Missed. Ab.

Figyelt kérdés
Pénteken volt missed.ab-om. Semmi bajom nem volt, minimális vérzés, enyhe görcsök a hétvégén. Este erős görcseim voltak, gyógyszert is kellett bevenni rá, a vérzés nem sokkal, de erősebb. Gyengének érzem magam. Lehet többet kell pihennem, mert már belefogtam a házimunkába.
2011. nov. 7. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A házimunkát semmiképp se most végezd, pihenj. Ha erősödik a vérzés vagy a görcs, akkor mindenképp menj vissza.
2011. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pihenni kell ilyenkor!!!!
2011. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem nem volt ilyen, fáradtnak éreztem magam, de a görcsök nem erősödtek. Lehet, hogy csak pihenned kell, de ha nem múlik menj vissza a kórházba, hogy nézzenek meg! Szerintem!
2011. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,nálam is volt ilyen de én sem pihentem semmit,11-kor volt a műtét 13-kor már mentem haza és úgy csináltam a dolgomat otthon mintha semmi sem történt volna.Később is elő fordult hogy fájt a hasam meg jobban véreztem úgy kb 3 hétig de csak akkor ha nagyon elfáradtam,cipekedtem,bicóztam,ha feküdtem semmi bajom nem volt.Én nem mentem orvoshoz de ha téged megnyugtat legalább hívd föl és kérded meg hogy mit tegyél.
2011. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én másnap kirándultam, semmi bajom nem volt tőle. Nézesd meg magad.
2011. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt...pihenj sokat és felejtsd el egy darabig a házi munkát és ne emelj!!!!nekem úgy volt hogy nem véreztem de ha megemeltem mondjuk egy vödör vizet akkor véreztem és fájt a hasam....(ha esetleg ha nem végzel házimunkát és sokat pihensz és nem múlik menj vissza az orvoshoz) de amúgy 1-2hétig normális a vérzés... Jobbulást!!PIHENJ SOKAT!!
2011. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap egész nap pihentem és ma már nem görcsölök. Nem szoktam elhagyni magam, de inkább most pihenek.
2011. nov. 8. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
ma 01:16-os vagyok: Örülök neki:)
2011. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!