Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap tesztelők mi újság?

Tegnap tesztelők mi újság?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nem aludtam annyira izgultam, mikor lesz már reggel és mikor tesztelhetek. Hajnal kettőkor azon filoztam, h ez már reggelnek számít-e?Aztán sikerült megemberelnem magam és megvártam a reggel 6 órát. Mégis negatív lett, pedig a melleim úgy fájnak, alig tudok hason aludni, a hasam is fáj már egy hete. Igaz, hogy van egy terhes öröknaptáram és aszerint szombaton kell tesztelnem először. Vagy szerintetek az is számít milyen teszttel csinálom?
2009. febr. 18. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon korai terhességnél számíthat, de a vérzés elmaradása után pár nappal már nincs akkora jelentősége a teszt érzékenységének. A nem várt előtti tesztelésnek én nem igazán vagyok híve, sokszor csak felesleges csalódást okoz.
2009. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is a nemvárt utáni tesztelést ajánlom, mert sokaknak csak azért késik, mert nagyon rákoncentrál a babára. Szorítok, hogy baba legyen, de próbálj kicsit lazítani!
2009. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igaz olyan tesztet vettem ami a mensi elött 4 nappal már kimutatja. Szombaton kéne megjönnie, most már várok szombatig. Remélem jól érzem a dolgot.
2009. febr. 18. 13:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt ráírva a tesztre, hogy mensi elmaradása után 1 nappal mutatja csak ki.... Még van 4 teljes napom a mensiig!!!!! de nem bírtam ki... Ma reggel pozitív lett, ráadásul nem is halvány!!! :o)))) ennek most egy kicsit örülök és remélem, hogy nem jön meg! :o)
2009. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De jó neked! Szerintetek lehet, h annyira ráálltam már a gondolatra, h áltüneteket produkálok?
2009. febr. 18. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Én vagy 3 hónapot görcsöltem és mindenféle tünetet produkáltam... Most belesz@rtam... (már bocs) és nem is figyeltük mikor meg hol csak ahogy jött :o) Aztán valahogy ááá...mondom na jó lássuk az LH -tesztet tegnap, abszolút pozitív. Na jó, akkor vettem egy HCG-t... az is pozitív :o) nagyon nagyon remélem nem hazudik :o) utsó voltam...
2009. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi a különbség az Lh és a HCG teszt között? Hol lehet őket venni? Ez nem ugyanaz: terhességi teszt?
2009. febr. 18. 13:49
 8/13 anonim ***** válasza:

hcg terhességet mutat, az lh meg az ovulációs hormont, ÁLLÍTÓLAG a kettő nagyon hasonló hormon és ha ciklus végén a reggeli vizeletből erősödik az lh teszt, akkor már hamarabb jelez terhességet, mint a sima terhes teszt.

normálisan csak az ovuláció mérésére van az lh teszt, és kimondottan nem a reggeli vizeletből kell csinálni, de ha terhességet vizsgálsz, akkor több napig kell a nem várt előtt tesztelni és ha erősödik akkor állítólag baba van a dologban.

2009. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13:58 nem várt előtt a reggeliből kell csinálni, hogy kiderüljön, hogy terhes vagy-e. több info:


[link]

2009. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ma teszteltem reggel 8-kor.Nem igazán láttam semmit de kb fél órával a tesztelés után halvány csíkot mutatott/de borzasztó halványat/A barátnőm is így járt de 3 nap múlva erős pozitív lett.Én is reménykedem bár állítólag a teszt 10 perc után mutathat téveset.Három hónapja próbálkozunk de iszonyat rendszertelen a menszim.32-44 ig

Ma tartok a 44. napnál.Ha megjön a doki írt fel Costyt mert azt mondta úgy néz ki nincsen peteérésem.Talán mégis volt???Nagyon boldog lennék már ha egy rendes pozitívat tesztelnék.Gondolom ezzel sokan így vagyunk.De majd csak eljön a mi időnk!!!Kétcsíkos tesztelést mindenkinek aki szeretné!!!

2009. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!