Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen orvos Dr. Szőczei...

Milyen orvos Dr. Szőczei Beáta? Volt nála valaki már? Csak magán úton rendel? Pénzileg mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
TÖKÉLETES!!!!!!!!!!!!Pár éve már ő az orvosom,3 barátnőm is nála szült.Én is,9 hónapja(gondolom azt tudod,h az István khzban van).Én csak a magán rendelésére jártam/járok,14000/alkalom.Terhesség alatt nem voltam minden hónapban nála,mert én az V.ker-be jártam terhesrendelésre(a Bea egyik kollégájához)így "spóroltam".De azt is megteheted,h az Istvánba mész be vérvételre,UH-ra,és azt tudd,h az integrált tesztet ingyen elvégzik,ha oda jársz.De a Bea erről többet is tud mondani.Szval sztem nagyon nagyon jó választás,emberileg és szakmailag is.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szia!

22 éve ismerem a Beát:)

Ajánlom neked,ha biztos kezekben szeretnél lenni akkor a saját és babát életét vakon bízd rá!!

Ő volt a szülészet tanárnő(ápolónő vagyok)

akkor "örök szerelembe estem"egy CSODÁLATOS,ELBŰVÖLŐ,TÜNEMÉNYES EMBER akit ha valaki ismer azt hidd el ÉN VAGYOK.

Azon kívül,hogy 5 igen öt!!gyermekemet ő segítette a világra,minden problémámat megbeszélhetem vele .Ő a legcsodálatosabb ember akit valaha ismertem!!!!!!!!!!!!!

A kérdésedre a válasz,NEM Ő NEM PÉNZÉHES!!

Életed legjobb döntése lesz ha őt választod:)

Egy 22 éve hű betege:ANDREA

2010. júl. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 EDIT1970 válasza:

Üdv!23 éve ismerem a Beácskát szülésztanárom volt a Fodórba és nála szültem 3 gyermekemet császárral! Tünemény,emberi,jó emlékeim vannak róla.Mindenkinek ajánlom,Puszi Beácskának:)

Bajzáthné Edit!

2013. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 84Éva válasza:
76%
Mindenkit óvva intek ettől a Szőczei Beától! Ha már ennyire mindenhez ért ez dr Szőcsei Beáta, akkor miért varr össze valakit érzéstelenítő nélkül 10 óra vajúdás után??? Nálam volt kiírva a szülésre, mint levezető orvos, de csak a szülés utolsó 8 percében volt jelen, ebből 5 varrásból állt. Annyit érzéstelenítőt kaptam előtte, mint zoknistoppolás előtt a zokni!!! Ez egy állatorvos, mindenki óvva intek tőle!!!! Azon felül, hogy nem volt ott a szülésnél, azért még utána bejött ,,jópofizni'' hátha kap pénzt.Nő létére magasról tesz a vajúdó anyukára!! Ő csak egy pénzéhes, megkeseredett doki! A fogadott orvosomnak el kellett utaznia, így úgy gondoltam, hogy annak köszönöm meg, aki pont ott lesz az István kórházban és segíteni fog nekem. De sajnos nem volt nálam 100 ft, hogy megháláljam neki a munkáját! Dr Szőczei Beáta a szülész- állatorvosnak
2013. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Én szeptemberben szültem Nála ismét-3. baba-de még mindig csak pozitív dolgokat tudok mondani.Ám kinek a pap,kinek a papné.Nekem fogadott dokim,és mint előzőleg,most sem kellett vágni(nem is repedtem)így nekem a stoppolás élménye kimaradt.A vajúdásom is rövid,2 órás volt,addig végig ott volt(persze nem a nyakamon,kint dumcsizott a szülésznőmmel,akkor jött be,amikor hívtam,illetve szükséges volt),ráadásul azon a hétvégén-péntek délután szültem-Ő volt az ügyeletes,így naponta 2x be is jött.2 fiú+7 hónapos csajszi anyukája
2013. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én is csak jókat tudok róla mondani, nem olcsó, viszont egyből rendbe tesz, bármilyen bajod van. Nekem volt, hogy egy fertőzés fél évig tartott más dokinál, nála meg egy hét alatt elmúlt.
2013. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Most költöztem a VIII. kerületbe és úgy látom, sokan ajánljátok a doktornőt.

Normál szakrendelésről van valakinek tapasztalata?

Sajnos én nem állok úgy anyagilag, hogy a magánpraxisába tudjak menni...

2014. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Sajnos egy egészen friss tapasztalatom van a Szőczei doktornővel kapcsolatban. 16 hetes terhesen kerestük fel az István kórház nőgyógyászati osztályát a problémánkkal. A fogadott orvosom ide tartozik és mondták, ha bármi baj van, ide jöjjünk, most már ez az illetékes kórházunk. Vettünk egy szívhangfigyelőt, első baba, minden ilyesmi érdekelt bennünket. Minden rendben is volt, 2 hétig minden este meghallgattuk a kicsit szívét. Majd elutaztunk és 5 nap múlva, mikor hazaértünk, nem hallottuk a szívverését. Én jól voltam, semmi panaszom nem volt. Ez így ment 2 napig, amikor már kezdtünk aggódni. Férjem unszolására, hogy feleslegesen ne izguljak, munka után, este 7- kor bementünk az Istvánba. Amikor meghallották, mi az aggályunk, szinte kinevettek minket. A nővér sem volt épp kedves, de megpróbálta megkeresni a szívhangot. Nem találta, és épp jött a doktornő. Mikor mondták neki, mi a baj olyan bunkó, tapintatlan, fellengzős és lenéző módon bánt velünk, mint még senki, soha. Megvizsgált ultrahanggal, de közben is olyanokat mondott, hogy milyen hülyeség ez, ilyennel bejönni, meg értelem is kell ezekhez a dolgokhoz, nem csak megvenni. Én már a vizsgálat előtt sírtam a megalázottságtól. Aztán nem látott szívhangot azon a gépen, így egy másikhoz mentünk, ami jobb képet ad. Közben is mérhetetlenül lenézően és bunkón bánt velünk. Végül beigazolódott, amitől a legjobban féltünk, nem volt szívhang. De azt is tapintatlan módon közölte, annyit mondott: Úgy néz ki, friss elhalás. És semmi együtt érző szó nem hangzott el. Férjem kérdőre vonta, hogy ennek fényében mennyire volt etikus a fogadtatásunk, de akkor is neki állt feljebb. Egy kollégája próbálta szépíteni a helyzetet az együttérzésével, de ez már mindegy is volt. Másnap reggel, mikor bejelentkeztünk a műtétre, sajnos még ő ügyelt, a saját orvosom csak később tudott jönni. Akkor nem köszönt, ridegen kiadta a vérvételes papírt és elment. Az ilyen ember nem orvosnak, hanem börtönőrnek vagy sintérnek való!!!!!Úgy gondolom egy orvosnak szakmailag és emberileg egyaránt felkészültnek kell lennie, hisz ez egy olyan terület, ahol az emberek (páciensek) fizikai és lelki problémáit egyszerre kell kezelni. Bízunk benne, hogy a mi esetünk valahol megragad a nővér és a "smasszernő" emlékezetében és egy következő- hasonló aggodalommal hozzájuk forduló pár esetében már empatikusak és megértőek lesznek...

2014. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Őszintén sajnálom ami Veletek történt.Lehet,hogy én elfogult vagyok,de ennek ellenére is maximálisan pozitívan állok a Beához(az egyik korábbi,3 gyerekes anyuka vagyok,aki nála szült,és ismeri "1000 éve").Én azt vallom,hogy semmi nincs véletlen...bár nem tudom ki a fogadott orvosotok,mindegyikről van negatív vélemény(a még olyannyira dicsért Pop Andreáról is).Sajnos Ti is belefutottatok egy hasonló tapasztalatba.Kívánok mielőbbi gyógyulást-testileg és lelkileg is-és kívánom,hogy mihamarabb egy egészséges kisbaba szülei lehessetek!
2014. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem csak magán úton rendel
2014. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!