Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos a masodik vizeletmint...

Az orvos a masodik vizeletmintamban is talalt valami "vegyes novekedest" - azt nem irta, mi, vagy milyen bakterium -, es levelet kaptam, hogy valtsam ki az Amoxicillint (Penicilin szeru antibiotikum). Ez milyen veszelyes a babara?

Figyelt kérdés

14. hetes + 3 napos terhes vagyok, amugy aprosagokon kivul nem vagyok rosszul, es az elso vizeletmintat, amiben szinten talaltak ilyet, vagy mar egy honapja (vagy tobb) adtam be, akkor kertek masodikat, hogy megerositsek. (Anglia, nem Mo. )

Kerlek segitsetek, felek!


2009. jan. 9. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baja sem lesz a babádnak,nyugodtan szedjed be.Én a 28-dik hétben húgyuti fertőzés miatt 16 antibiot.injekciot kaptam,meg utánna még 1 dobozzal.Szerencsére smmi baja sem lett a babámnak,aki már majdnem 8 hónapos.Mielöbbi gyógyulást kivánok!

2009. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom!Kulonosen a gyors valaszt!

Van meg mas is, aki ezen atesett, es a babanak semmi baja nem lett? Minel tobb, annal inkabb megnyugtat...

2009. jan. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!