Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokat kérdezném, akik terhese...

Azokat kérdezném, akik terhesen menstruáltak egy darabig - ha közben menstruáltak x hétig/hónapig, miből fogtak gyanút, hogy esetleg babát várnak?

Figyelt kérdés
Miből gondolta hogy terhes lett és mikor csinált tesztet?
2009. febr. 18. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

anyám akkor tudta meg, hogy terhes, amikor megmozdultam.

22 éves vagyok.

2009. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy több válasz érkezne, ha a terhesség kategóriába tetted fel volna a kérdést!

amúgy anyósom is csak akkor vette észre ( 4 hónaposan) amikor megmozdult a kicsi fia!

2009. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 3.gyerekemmel 4hóig volt meg,a 4.gyerekkel majdnem végig megvolt.Nőtt a hasam,azt gondoltam valami daganatom van.El is mentem beutalóval nőgyógyászati ultrahangra és ott derült ki,hogy a vastagbéltágulatom mögül előbújt a 20 hetes kisbabám.Sok szerencsét neked is!:)
2009. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Igen, azt hiszem hogy a terhes kategóriában kellett volna kérdeznem :)

Fogok egy tesztet csinálni holnap reggel - a menstruációm kevesebb mint szokott lenni, nőtt a hasam..Bár rosszulléteim nincsenek, eszembe jutott hogy esetleg babát várok..Örülnék neki :))

2009. febr. 18. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ilyenkor kevesebb a mensi, és nincsenek benne vérdarabok, hanem hígabb.
2009. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező!


Csináltál tesztet? ott van a babó ? :-)))

2009. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet...negatív.. :( Sajnos nincsen babó, pedig örültem volna neki nagyon.. De remélem hamarosan lesz egy pozitív tesztem :)
2009. febr. 19. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy mielöbb sikerüljön! :-)) (aki kérdezett :)
2009. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!