Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma, vagyis a menzeszem...

Ha ma, vagyis a menzeszem első napjától számitva, a 13. napon megyek dokihoz, akkor ő az UH-ból meg tudja mondani hogy van e peteérésem?

Figyelt kérdés

Vagy valami egyéb tippet is tud adni a próbálkozáshoz?

már egy éve babáznánk csak nem jön.... :(


2009. febr. 18. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pont ugyanígy vagyok mint te.Csak mi 7 honapja probálkozunk.Holnap megyek a dokihoz és a 13-madik napom lesz nekem is.Majd ird le hogy mi volt nálad kiváncsi vagyok.Én szakrendelésre megyek,te?
2009. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is nődokihoz megyek magánrendelésre!

itt irjam majd meg vagy privibe, neked hogy jobb?

2009. febr. 18. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha akkor van peteérésed, akkor meg tudja mondani.

Sok sikert.

2009. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszike!

remélem tud segiteni...

2009. febr. 18. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszolo vagyok.Inkább ide irjad ha nem baj,mert félek hogy a tesóm belekukkant.Sok sikert neked.
2009. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint.Hüvelyi ultrahangot csinál?Hogy tudtad megvárni az 1 évet?Én eddig birtam várni,7 honap után megyek a dokihoz holnap.Remélem elküld laborba meg ultrahangoz.Te mész laborba?Lh tesztet csinálsz?És hőmérőzöl?
2009. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem így állapította meg, hogy érik-e tüszőm, és azt is megmondta, hogy hány nap múlva kell aktivizálni magunkat. De csak a hüvelyi UH-gal látszik.
2009. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a jövő héten kell menni ugyanilyen ügyben. De akkor a 14. napom lesz, mert az esik hétfőre. Szerintetek az nem baj? Utána a 22-23. napon kell mennem vérvételre, de azt nem tudon ott mit néznek. Nekem azt gyanítja a doki, hogy tüszörepedésem nincs.
2009. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! voltam tegnap dokinál! Annyit mondtam hogy egy ideje fáj a hasam és hogy nem szedek már egy éve fogamzásgátlót!

Megvizsgált rendesen kézzel majd csinált hasi ultrahangot is! minden rendben van! Kivéve hogy nem biztos hogy van peteérésem...

Kaptam a clostyt, amit a vérzés harmadik napján kell elkezdeni és csak öt szemet szabad bevenni (naponta egyet)

Azt mondta ettől rendben lesz a ciklusom, pontban 28 napra kell megjönnie, és peteérésem is tuti lesz!

ha három hónapon belül nem jön össze a baba akkor küld er vérvételre stb...

Én azt hiszem most egy picit megnyugodtam, és már tudom hogy eddig miért nem sikerült összehozni a baby-t...

Szóval most teljes gözzel előre, és úgy érzem sikerülni fog!

Nem is görcsölök már rajta mind eddig és szedem az elevitet! :)

2009. febr. 19. 10:49
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocsy egy kérdésre elfelejtettem válaszolni:

hát úgy tudtam megvárni az egy évet hogy a párom szerette volna a babát én akkor kevésbé,. szerettem volna várni vele még! megkért hogy hagyjam abba a gyógyszert! igy eltelt egy fél év... Második fél évtől meg már én is egyre jobban akartam! elkezdtem tesztet venni ha késett egy napocskát a menzeszem, de mindig negativ lett! utoljra novemberben voltam dokinál menzeszkimaradás és negativ teszt miatt, akkor kiderült cysztám van! nem komoly gyógyszeresen kezelve lett, azóta eltünt... :) (kifakadt)

Én most sem mentem volna dokihoz még, de fálydogált a pocim és néha csak két napig volt meg a menzim és igy egybekötöttem a dolgot azzal hogy szóljak a babatéma miatt...

2009. febr. 19. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!