Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációhoz, stimuláción...

Inszeminációhoz, stimuláción vettem részt. 5 db tüszőm lett! Nem erre számítottam, mennyi sz esély az iker terhességre? Pénteken lesz az inszeminációm

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 18:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó


Igen, ezek az érzések ismerősek. De, nekem ma reggel megszűnt minden ilyen érzés. Helyette jött más, feszít a méhem. Éjszaka a legrosszabb mikor aludnál és vagy 5 * fel kell kelni pisilni:) Én, nagyon reménykedem. Hogy 5 tüszőből legalább egy megtermékenyült

2009. febr. 24. 10:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem feszít a méhem, és nem járok gyakrabban pisilni sem, mint korábban. Majd meglátjuk, mi lesz! Ha addig nem, akkor jövő hét végefelé beszélünk... Addig is bizakodjunk!!!!!

Utolsó

2009. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem kérdezni, te fogsz előtte tesztelni? Nekem azt mondta az orvosom, 8-án csináljak egy tesztet, ami az inszem után a 16. nap lesz. Valakitől azt is hallottam, a 14. napon már lehet tesztelni, de nem tudom merni fogok-e korábban tesztelni .... ha meglátom a - tesztet le fogok törni.
2009. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Kinek mi lett az iszem eredménye? Nagyon érdekel mindannyiotoknál.

Nekem ma volt inszem- 4 tüsző érett.

Várom a válaszaitokat:)

2009. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem kedden lesz 2 hete hogy megvolt a 2. inszem. Az első nem sikerült, vagyis elindult a folyamat de meggondolta magát a baba, így meg is jött, csak a méhemben levő gyűrű jelezte hogy elindultak a dolgok.
2009. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


"Utolsó" vagyok. A februári inszemünk nem sikerült, márciusban lett volna a 2., de nem csinálták meg. Az inszem napján a műttő előtt közölték, hogy elmarad a párom nagyon rossz sp.képe miatt. Képzelhetitek, mennyire elkeseredtem, szörnyű nap volt. Azóta bekerültünk a lombik programba, jövő hét vége felé lesz a petesejtleszívás, és utána 3-4 nappal a visszaültetés. Már nagyon várom, és remélem most sikerülni fog!!! :) :)

2009. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!