Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak pár szóban a történetem:...

Csak pár szóban a történetem: 8 hetes egypetéjű ikerterhességem van. Sajnos elkell vetetni. Van arra esély, hogy a következő terhességem is iker lesz? (a családokban nem volt ikerterhesség még soha)

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 23:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
sajnos nincs
2010. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, de én a helyedben nem írnám ki a teljes nevem...
2010. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nincs más lehetőséged???

Olyan szépek lennének!!!!

Nem sok esélyed van újabb ikertehességre - az az igazság...

2010. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem sok rá az esély,söt pár %.

De miért kell elvetetni??


Különben én sem írnám ki a nevem....

2010. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért kell el vetetni? szerintem több ilyen lehetőséged nem biztos hogy lesz. azért szurkolok hogy meg gondolod magad.
2010. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Azon ijedtél meg, hogy ikrek, és egyszerre 2 gyerek? Ha csak 1 lenne, megtartanád? (Sok terhesség indul ikernek, aztán csak egy marad, persze nem törvényszerű. )

Gondoljatok át még egyszer minden lehetőséget!!!


(Tudom, majdnem mindenki örökbeadás-ellenes, de ismerek egy anyukát, aki nemrég kapott örökbe egy ikerpárt. Végtelenül boldogok.)

2010. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki ennyire hamar hogy egypetéjűek? Úgy tudom csak a szülés után mondják meg 100 %-ra. Egyébként meg: szerintem szinte semmi esélyed újabb ikerterhességre.
2010. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért kell őket elvetetni?Betegek?
2010. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Csak ismétlem a többi válaszadót,nagyon minimális az esélye annak,hogy újra ikrek legyenek.

De miért kell őket elvetetni?Gondoljátok még ezt át!(Persze,ha nem betegségről van szó)

2010. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Miért írná ki a nevét? Arra nem gondol senki, hogy lehet hogy betegek a babák? Ne támadjatok le mindenkit azonnal.
2010. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!