Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj, ha még nem tudom,...

Lehet baj, ha még nem tudom, hogy terhes vagyok, de tüdőszűrőre kell mennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lehet a tüdőszűréssel, főleg nem ilyen korai szakaszban.
2011. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam tüdőszűrőn hogy nem tudtam a terhességemről.Semmi baja nem lett a lányomnak.De azért nagyon aggódtam miatta.Ha a terhességre gyanakodsz inkább ne menj most el szűrésre.3 és fél éves kislány anyukája
2011. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el,én sem tudtam csak gyanakodtam és elküldtek avval a cim szóval hogy bizonyosodjak meg róla,nekem az egészség ügyi kiskönyvem megújitásához kellettvolna a szűrés.Az üzemorvosom egy hárpia volt,egynapon volt a szűrés ugyan azon a napon csak más idő pontban meg az orvosi rendelés gondolhatod milyen rohanás volt az egész de a végén minden jól alakult.Szóval mond el nehogy gondlegyen,ő a te husod véred te vagy felelős érte,lelki furdalásod lesz egész életedben ha véletlenül gondlesz.
2011. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nem sok esély van a babára ,de van. Csak márc 15.-én kellene megjönnie, de korai pé-re gyanakszom. Mensi után voltunk együtt védekezés nélkül, így kevés az esély, de utána végig tajcsis nyákom volt. Szóval nem tudom... Arra pedig nem sok az esély, hogy a teszt még kimutatná. Kedden pedig mennem kell a kötelező szűrésre.
2011. márc. 6. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem harapják le a fejedet, ha pár nappal később mész, főleg ha lejelented. Meg fogják érteni! Sose lehet tudni, ha mégis baba van, ne kelljen az első trimesztert (vagy végig) aggódnód azért, mert el tudtad volna halasztani a tüdőszűrést! Ne kockáztass és kívánom, hogy mielőbb babás légy!
2011. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2011. márc. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!