Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem egy nagyon szép...

Ma teszteltem egy nagyon szép POZITÍVAT délutáni pisiből, viszont hétfőn tüdőszürőre kell mennem. Megcsináltathatom?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok a kalkulátor szerint
2011. júl. 16. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szólj a tüdőszűrésen! Lehet, hogy a hasad elé raknak egy kötényt. Tudod, olyat, mint a röntgeneseknek van.
2011. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és nem lesz baja a babának? naon félek:(
2011. júl. 16. 18:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt ne röntgeneztess!
2011. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ki van írva a tüdőszűrésen, hogy a kismamák szóljanak. Ilyenkor -hacsak nem tüdőbetegség gyanúja miatt kell menned- csak egy igazolást adnak röntgen nélkül, hogy megjelentél. Ha betegség gyanúval kell menned, kapsz ólomkötényt, ami takar deréktól lefelé
2011. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én amikor még nem tudtam, hogy kisbabát várok, arc-röntgenen voltam:) Köszöni szépen a drágám, nagyon jól van:)) Ne félj!:) Szólj a tüdőszűrőn:)
2011. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el. De ha mész, akkor szólj mindenképp!
2011. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mihez kell? csak az általános, mert én kb 2 éve nem voltam, mert terhes voltam, szoptattam, most megint terhes vagyok, de én nem is kapok soha behívót sem. Nem mennék el, ha nem muszáj. Ha munkához kell, akkor pedig szólnék, hogy terhes vagyok.
2011. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menj oda, és szólj. Tudni fogják, hogy mit lehet és mit nem terhesen.
2011. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma vettek fel egy melóhelyre, délelőtt én meg még nem tudtam h terhes vok, hisz mikor hazaértem akkor csináltam egy tesztet ami ugye totál pozitív lett. Nem merek szólni a főnők nőnek a 3 hónapot kiakarom vészelni!
2011. júl. 16. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:

És akkor hogy akarod megcsináltatni a tüdőszűrőt? Ott muszáj szólnod. Ha meg nem csináltatod meg nem állhatsz munkába. Ezt nehezen fogod elsumákolni...

A röntgen árthat a babának.

2011. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!