Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó nőgyógyászati...

Az utolsó nőgyógyászati kivizsgáláson 2cm-es miómát fedezett fel az orvosom. Szeretnénk a párommal babát, de félek hogy ez akadály lehet. Okozhat gondot ez a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
SZia!Én nem vagyok orvos,de az egyik barátnőm hasonló szituban van mint te,neki 7 mm-es miómája van,a dokija azt mondta,hogy ettől még nyugodtan lehet gyereke,és próbálkozzanak.A mióma egy jó indulatú daganat,ha kicsi,akkor nem igazán szoktak vele foglalkozni,úgy tudom.Ha nem vagy benne biztos,kérdezz meg egy másik szakembert,sok sikert a babához.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma nálam is 2 cm-es találtak mikor terhes lettem ne aggódj emiatt. Még az is lehet hogy terhesség alatt visszahúzódik.
2008. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem viszont más a véleményem. az egyik imserősöm a mióma miatt vetélt el. Igaz teherbe esett, de el is ment nekik.
2008. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

A parom novere most 28 hetes kismama es neki is ugyan ez van.

Vele minden a legnagyobb rendben van es a babaval is.

Szerintem nem akadaly,de beszelj az orvosoddal,mert O tudja hol van pontosan es okozna e barmilyen gondot.

Drukkolok,h minden a legnagyobb rendben menjen

10 hetes kismama

2008. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!