Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most jó? Kérdésed túl...

Ez most jó? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hossz

Figyelt kérdés

Tegnap voltam hüvelyi uh-on! Mondtam a dokinak, hogy ha már úgy is ott vagyok, nézzük meg, hogy biztos volt-e pé-m, középidőn már túl vagyok.

Igaz, múlt hét közepe körül "éreztem"! A doki azt mondta,hogy szerinte megtörtént. Bár van akinek ilyenkor valami folyadék is van! Nálam ez nem volt! Ez gond lehet? A méhnyálkahártya vastagsága 7mm, azt mondta,hogy ez pont jó!

Szóval ha nem látta folyadékot, attól még tutira lehet pé-m?

köszi


2011. márc. 8. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
a folyadék akkor van amikor megtörtént a pé, és utána felszívódik, eltünik, tehát hogy neked nem volt folyadék azt csak annyit jelent hogy nem most 1-2 napja volt a pé-d hanem előbb, semmi rosszat nem jelent, nekem uh-n figyelték a peteérést, minden nap a vége fele és amikor megtörtént rá kb 5-6 órával mentem a dokihoz és már akkor nagyon kevés folyadék volt...szóval nyugi ha azt mondta a doki hogy volt, látja hogy összement a tüsző akkor volt
2011. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, igen, összement tüsző!:) Ezt mondta, csak elfelejtettem! Mondjuk azt is monda,hogy szabályos ciklusnál nagyon ritka, hogy ne legyen! Egy picit most megnyugodtam, hogy ezen már nem fog múlni a baba! Jövőhónapban kezdenénk a tervezést!

2011. márc. 8. 09:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit szeretnék, hogy a 19. napon a 7 mm-es nyálkahártya jó? Tehát elképzelhető, hogy előtte vastagabb volt?
2011. márc. 8. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya a ciklus során vastagodik és a mensekor válik le.Tehát előtte vékonyabb volt.
2011. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó! Az nem jó! Akkor a 19. napon jóval vastagabbnak kellene lennie!:((
2011. márc. 8. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Az vastagodik tovább, lehet másnap már 10 volt!!! Ne izgulj! Erre azonban szedhetsz E-vitamint, az vastagítja a méhnyálkahártyát! (csak kell kb. 2-3 hónap míg kifejti hatását, aztán szárnyalni fogsz a vastagság tekintetében):D
2011. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!