Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ez? (Kèrdès...

Normális ez? (Kèrdès rövid magyarázat hosszù)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és kb egy éve babát szeretnèk és családot. nem tudom mièrt érzek így.. páromnak elmondtam akivel3 éve vagyunk együtt ès kinevetett, ki is jelentette, h neki még vagy5èvig nem kell gyerek ès házasodni meg összeköltözno sem akar (23èves) nemtudom mi van velem de érzem, h csakk akkor lenne teljes az életem ha lenne egy gyermekem..

most megyek 2 éves suliba... de nagyon vondolkozok, h mi legyen?!!? Szakitsak a barátommal mert nem egyezik a jövőkèpünk?


2011. aug. 18. 03:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a családom eléggé vallásos... főleg a nagyszüleim ès anyukám... normális családom van.... :)
2011. aug. 18. 04:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy családra vágysz és az is, hogy a párod még nem.
2011. aug. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva....én 18 évesen arra vágytam,.hogy éljek!sose vonzottak a gyerekek,főleg nem a kicsi babák(pedig a rák csillagjegyemhez mindig ezt kötötték,h.családcentrikus)

Az,hogy Te arra vágysz,lehet tudat alatt már el szeretnél szakadni otthonról,egy külön családba...nem lebeszélni akarlak,de egy baba/gyerek nagyon sok lemondással jár,és nagyon de nagyon megváltoztatja az életed.Inkább barátkozz kisgyermekes anyukákkal,vagy vállalj bébiszitteri munkát a suli mellett,addig,míg a barátod kicsit érik a családra.

az hogy ő még nem akar gyereket,tök normális,a pasik később érnek.az lenne a fura,ha már akarna :-)

2011. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Végezd el a sulit dolgozz egy két évet hogy legyen gyed alapod. Addigra a párod kedve is megjöhet vagy kiderül hogy nem ő az igazi.
2011. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen igen ... tudom, hogy nagyon fiatal vagyok :S .. Én is arra gondoltam, hogy elvégzem a sulit.. aztán elmegyek dolgozni.. és meglátjuk mi lesz :S .. sajnos mostanában rengeteget veszekszünk a barátommal.. nem is az a bajom, hogy nem akar gyereket.. mert fiatalok vagyunk. e nem tervez velem előre.. és olyanokat mond nekem, h mi úgysem leszünk addig együtt... meg , hogy ő úgy is kimegy németbe és itt hagy..szóval azt vallja, h minek terveznénk előre.. meg hasonlók. és nagyon idegesít mert én teljesen máshogy gondolom.. szeretnék elköltözni itthonról .. és ahhoz az kéne, hogy majd 1-2éven belül megkérje a kezemet... ( nem kell feleségül venni csak legyen gyűrű az ujjamon) anyukám sajnoscsak így enged el különlakni :S De erről ő hallani sem akar :S .. nemtudom, hogy most csak elegem lett belőle vagy ez tényleg probléma-e ?!!! :(
2011. aug. 18. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én azt hiszem a barátod nem szeret eléggé, ha ilyeneket mond, függetlenül attól, hogy akar-e gyereket vagy nem. Ha szeretek vkit, nem beszélek úgy, hogy áááá, addigra úgysem leszünk együtt! :-S

Ami pedig téged illet: amit írt vki, hogy legyél bébiszitter, az tök jó ötlet! Tapasztalatszerzésnek is, meg kicsit "kiélheted" a gyerek utáni vágyaidat és lehet hogy rádöbbensz, hogy egy gyerek a lemondáson kívül fárasztó és 24 órás "szolgálatot" jelent! Persze a legszebb dolog - legalábbis nekem! :-)

2011. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a barátom nem szeret... úgy volt, hogy ma megyünk bulizni.. kb 2 hete ezt tervezgetem.. meg a holnapi napot is tök jól elterveztem.. mert nagyon keveset tudunk együtt lenni a munkája miatt... elmondtam neki a terveimet.. erre húzta a száját.. és kijelentette, hogy nem akar velem lenni ma este.. henem ő egyedül akar menni buliba... pedig.. én nyertem neki a belépőt a bulira... akkora egy fasz... erre már nincs más szó.. szóval.. szakítok vele. már nembírom :S
2011. aug. 19. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,ugy látszik te csak egy álllomás vagy az életében.végezd el a sulit,koncentrálj arra,és utána is ráérsz mindenre...
2011. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi egy pasid van!!!Én nálam már ott repült volna, hogy közli, hogy itt hagy, mert megy Németországba, és azért nem tervez velem!Ha szeretne azt tervezné, hogy hogyan mentek együtt Németbe..Na mindegy

Gyerek.Igaz én se vagyok egy hű de öreg így 23 évesen, de azt mondom, hogy még fiatal vagy..Éld ki magad, élvezd a kötetlen és felhőtlen életet.A gyerek az óriási felelőség, és energia, odaadás!!Elhiszem, hogy vágysz rá, hisz nő vagy, és ennél nagyobb boldogság nincs is az életben, de tényleg nem szabad el hamarkodni.

Az is fontos, hogy kivel csinálsz..mert ugye, ha terhesen ott hagynak az szívás!

7 hós babás anyuka :)

2011. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!