Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 12 kezdödött a cikluso...

Február 12 kezdödött a ciklusom (29 napos ciklus) és 27-én (16. napon) volt az ovum, mikor érdemes tesztelnem 10-es érzékenységű terhességitesztel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a peteérés utáni 10-11. nap már lehet halvány pozitív, ezért 10-11-e előtt semmiképp. És csak reggeli vizeletből.
2011. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem február 11-én (28-29 napos ciklus) kezdődött a ciklusom, február 24-én és 25-én repedt meg 1-1 petém. Dokival figyeltük, closti és vmilyen injekció miatt lett 2. Éééééés tegnap és ma reggel is halvány pozi lett a tesztem. 12., 13. dpo-n. Még nem merem elhinni. Férjemnek se merek szólni, mert mi van ha mégsem. Még tesztelgetek pár napig és ha erősebb lesz,akkor veszem biztosra.
2011. márc. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Milyen tesztet használtál? Milyen érzékenységű?

Kedves kérdező szerintem holnap már tesztelhetsz 10-es érzékenységüvel.

2011. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második,gratulálok neked :),akkor holnap megpróbálom...Köszönöm szépen!
2011. márc. 9. 08:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ma 05.45-ös vagyok. A tegnapi teszt maria romed volt, amiről sok rosszat hallottam, azért nem hittem neki. A mai pedig facelle, és ez is halvány volt, de látható. Így már kicsit biztatóbb, de még nem élem bele magam. Egyszerűen nem találok 10-es érzékenységű tesztet. A barátnőm a gravi hcg-t ajánlotta, ma megpróbálok olyat venni és hát… majd meglátjuk… :)
2011. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaaszló!

Képet nem tudnál feltenni a Maria romed tesztről? Nekem is nagyon halványan poz. lett, de nem tudom hihetek-e neki? Ma reggel is csináltam mégegy ugyanolyat és az is olyan halvány, mint a tegnap délelőtti (ma vagyok 14 dpo-n). Bocsánat a kérdezőtől!

2011. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok képet feltenni róla több okból sem. Egyrészt mivel tegnap reggel 6-kor csináltam, ezért azóta el is színeződött és halványodott is, úgyhogy tuti nem lehetne látni. Ráadásul csak telefonnal tudnék képet csinálni, de az nagyon elmosódott lenne. Plusz, jelenleg dolgozom és a teszt otthon van. Bocsi! :( De szerintem tesztelj másfajtával is és ha ott is megjelenik a második csík, akkor van esélyed. Én is ebben reménykedem. :)
2011. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Este megyek dokihoz, azt mondta megvizsgál UH-val és ha vastag a nyálkahártyám, akkor ad progipótlást, mert én sajna nagyon gyengén mensizek is.
2011. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. Gratulalok!!!! En is Clostis vagyok, ez a 22. napom...
2011. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Köszönöm a gratulációt, most már kezdem biztosra venni a dolgot, mert minden tesztem két csíkos :))))). Amúgy nekem a closti mellett még HSG-m is volt a hónapban, úgyhogy reménykedtem...

Kérdező! Teszteltél????

2011. márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!