Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie. Már...

Holnap kellene megjönnie. Már két napja ha elmegyek otthonról rakok be tampont, mert nagyon keveset barnázok és néha rózsaszín színű a folyásom. Ilyet még soha nem tapasztaltam, viszont a szokásos hasfájás elmaradt. Baba?

Figyelt kérdés
olyan,mintha nem is a havim lenne,hanem mintha néha egy kicsit belülről "véreznék"...
2009. febr. 19. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
na igen és nem fáj a hasam egyáltalán...
2009. febr. 19. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de nekem ez mindig a mensi jele volt...

Előfordult, hogy csak a 2. nap görcsölt egy nagyon keveset a hasam, szinte semmi nem volt.

Ha még csak holnap kellene megjönnie, akkor várj még egy kicsit, de ha gondolod, egy teszt holnap már elvileg kimutatná a babát.

Előfordulhat a baba is, de én nem látok rá sok esélyt...:(

Bocsi

Egyébként, ha csak egy kis gyanú van rá, hogy esetleg baba, akkor ne használj tampont, abszolút nem ajánlott! Inkább betétet használj, amíg meg nem bizonyosodtál, hogy nem baba.

Mindezek ellenére én drukkolok! Írj majd, hogy mi lett!

Ja, a hődet méred esetleg? Abból kiderülhetne, hogy mensi vagy baba gyanú van.

2009. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a hőmet nem szoktam mérni,mert sokszor becsapott már...

igazából azt furcsállom,hogy nem halok meg a fájdalomtól,mert ilyenkor már az szokott lenni,ráadásul hormonális fejfájásom van és most migrénem sincs..

azért köszönöm a választ.

2009. febr. 19. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én másfél év próbálkozás után a múlt hónapban voltam úgy, hogy nem volt görcsöm és barnázásom sem, pedig eddig csak gyógyszerrel bírtam ki. Késett is egy napot, majd a 29. nap hajnalán arra ébredtem, hogy iszonyúan görcsöl a hasam és megbetegedtem. Én is nagyon bíztam és tessék ... )))o: Nem elkeseríteni akarlak, lehet nálad másképp lesz! Úgy gondolom, hogyha végre egyszer babás leszek, semmilyen tünetem nem lesz, se barnázás, se görcs.
2009. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyihez nem kell tampon, elég a tisztasági betét, nem? Ha nincs elég vérzés, nagyon egészségtelen a tampon, mert "jó nedveket" gyűjti össze.
2010. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!