Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után ha az ébredési...

Ovuláció után ha az ébredési hőmérsékletem 36,9-37,2 között van, de napközben és este leesik az alaphőmre (36,3 körülre) akkor nincs esély beágyazódásra? Még 5-6 napom van a nemvártig. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ébredési hő a mérvadó. Pé után normális, hogy magas. Vagy mensi előtt, vagy mensikor esik le, ha nincs baba. Ha terhes vagy, akkor fennmarad, vagy 1-2 napra le is eshet. Egyébként érdekes, amit írsz, mert nappal általában magasabb szokott lenni a hő, mint este. A lényeg, hogy még bőven van esély. HA nem jön meg, csinálj tesztet. :) Drukkolok!
2011. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is állandóan ez a helyzet. Reggel felkelek, és a legmagasabb hőm 36.6-7 volt. Persze nem csinálok semmit, nem mászok ki az ágyból, kinyitom a szemem és nyúlok is a hőmérőért. Rászoktam arra, hogy nappal is mérem a hőmet kiváncsiságból, bár tudom, hogy nem mérvadó. De nekem is alacsonyabb a hőm nappal, mint ébredéskor. Felkelek, eltelik 2-3 óra, és már csak 36.5. Este lefekszek pihenni, tv-t nézni, nem csinálok semmit, csak döglök, akkor pedig már csak 36.3.

Gondoltam már arra is, hogy elég rossz ébredő vagyok, elkezdek ébredezni hajnal 4-kor és véglegesen 7 óra körül kelek fel, valószínű ezért magas akkor a hőm, valamint nagyon sokszor úgy kelek fel, hogy meg vagyok izzadva. Nem tudom, így hogy lehetne értelmesen hőmérőzni.... :(

2011. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, csajok! Nappal ne méregessétek a hőtöket! :) Tudom, hogy nehéz, sajnos én is csináltam, amikor totál rá voltam kattanva a témára. De ez olyan, mintha fogyókúra idején napközben is méred a súlyod mondjuk egy pohár víz vagy tea után.

Ha magasabb az reggeli hőd, mint a hó elején az jó! A lényeg, hogy fenn is maradjon még jó pár hétig, mert akkor ott baba lakik. Sok sikert kívánok! A hozzászólás első felét is abszolút jóindulatból írtam!!

2011. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!