Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangos vizsgálat eredmény...

Ultrahangos vizsgálat eredménye: jobb oldali petefészekben 22x11mm-es vékony falú sűrű bennékű rezisztencia?

Figyelt kérdés

Valaki találkozott már ilyennel, mit mondtak rá?

Ilyen esetben indokolt a laparoszkópos műtét?

Befolyásolhatja a teherbeesést?


2011. márc. 10. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen kérdésekkel dokihoz fordulj, ne itt tedd fel őket.uh után nem lettél tájékoztatva?
2011. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes hozzászólást :)

Természetesen elmondta az álláspontját, csak kíváncsi vagyok másnak hasonló helyzetben esetleg mit mondtak, mi lett utána, végeztek-e műtétet, ki hogy esett teherbe, ha esett stb.

Tapasztalatok érdekelnének.

Várom a további válaszokat, köszönöm.

2011. márc. 10. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A rezisztenciát nem annyira értem, nekem sűrű bennékű ciszta volt, de nem műtötték rögtön.Szépen lassan növögetett, mígnem elérte a 80mm, és akkor mondta a doki, hogy most már ki kellene venni. SZövettan endometriózis igazolt, műtét utáni 5. hónapban lettem terhes.

Nem tudom mennyire segített, de szívesen leírtam neked, hátha..

2011. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, bocsi ha megbántottalak, nem akartam.

de ezekre a kérdésekre, hogy kell e műtét, stb. csak a doki tud válaszolni.

bár gondolom te arra vagy kiváncsi, hogy műtöttek e valakit hasonlóval, tényleg ne haragudj.

2011. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, semmi gond.

Szóval neked növekedett és csak utána műtöttek. Okozott bármi panaszt, fájdalom, vérzészavar bármi?

Nekem a vérzésem teljesen felborult 14-15 napig vérezgetek közte 11 nap szünet. Azt mondta a dokim, ha megjön rendesen és a citológiám is rendben lesz megcsinálja a laparoszkópiát. Csakhát, ha nem lenne muszáj ... nem műttetném magam ismét.

2011. márc. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!