Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség korai jele...

Lehet a terhesség korai jele a vérnyomásingadozás és szédülés?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a párommal, és kb. egy hete délelőttönknt, de párszor este is nagyon erős szédülés jön rám, meg kell kapaszkodnom, szemem golyózik és felkavarodik a gyomrom is. A hasam közben olyan furcsán húzódik. Még nem tesztelhetek, egy hónapja, hogy nem védekezünk, azt se tudom, mikor kellene megjönnie. Tegnap mérte a körorvos a vérnyomásomat, ami a szokásos 110/70 helyett 140/95 volt. Szerintetek ez lehet baba, vagy tűzzek az orvoshoz, mert valami gubanc lehet?
2011. márc. 11. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes dokihoz menni mert a magas vérnyomás csak egy tünet ami mögött iszonyat sok minden állhat.


a körorvos nem tudom ki de a körzeti ha gáz van továbbküld belgyógyászatra ekg-t csinálnak és okosabbak lesznek.


a babára nem veszélyes de azért remélem inkább baba van mögötte mint betegség!

2011. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindhárom terhességemnél ez volt, mint nálad. Vagyis nekem alacsony volt a vérnyomásom, szédültem, fájt a fejem. Most ugyanígy vagyok, remélem nem Négyeske:)

2011. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még a nem várt előtt voltak ezek a tünetek, utána teszteltem.
2011. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Jövő héten újra próbálok tesztelni. Ha van bármi hír, írok :).
2011. márc. 11. 13:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs baba, ma voltam dokinál. Alszik a bensőm. Várnom kell.
2011. márc. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!