Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szédülés lehet a terhesség...

A szédülés lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Most tartok a 41. ciklus napnál, hétfőn voltam dokinál, azt mondta, eléggé rendszertelen a ciklusom és a hőmérőzést kezdette el velem (csin. már), de nem merte kijelenteni, hogy nem vagyok terhes. Kb. a 34-35 nap környékén teszteltem utoljára negatívat. Ma elkezdtem szédülni, 7 hónapja próbálkozunk, de ez az első "jelem". Éhes nem vagyok, de mikor az szoktam lenni akkor sem szédülök. Most tömöm magamba az édességet, hogy felvigye a vérnyomásom, de nem érzek változást. Mi lehet ez?
2010. máj. 19. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A szédülés lehet a terhesség jele, drukkolok, hogy nálad is az legyen. Ha nagyon fel van borulva a ciklusod, akkor talán a peteérésed is olyan későn volt, hogy a baba még nem látszik. Tesztelj újra az a biztos, hátha már látszik valami. Sajnos a szédülés mástól is lehet, pl. időjárás változástól, de szorítok neked, hogy a baba legyen az oka. Volt peteérésed, vagy nem tudsz erről pontosat?
2010. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szédültem az első hetekben (meg azóta is sokszor) de ez nem jelent biztosat hiszen a szésülés eléggé általános dolog, bárkinek bármitől lehet, és nem minden várandós nő szédül.

Mindazonáltal drukkolok Neked és remélem Nálad is babát jelez a szédülés:)

30 hetes kismama

2010. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második babával vagyok babás. A ciklusom 40.napjáig negákat teszteltem. De már a nemvát napján is szédültem, néha annyira, hogy le kellett feküdnöm.

A doki péntekre hívott vissza, 5hetesnek mert mondani kézi vizsgálattal, az uh épp bedöglött:D:D:D, és mert hátrahajló a méhem nehezebben tudja viszgálni.

Szóval pénteken reggel pisi a laborba, du az eredménnyel a kezemben megyünk mozizni:D

2010. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!