Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerda reggel óta nagyon...

Szerda reggel óta nagyon feszül a mellem. Mitől lehet ez? A doki szerint most kedd, csüt. , szombat, hétfőn kell együtt lennünk, mert valószínűleg valamelyik napon van pé. Be is tartjuk szépen amit mondott.

Figyelt kérdés
Nem tudom mire vélni. Azt gondolom, hogy ahhoz korai a mellfeszülés, higy baba legyen, de ahhoz is korai, hogy ez már a menzi jele legyen. Mit gondoltok?
2009. febr. 20. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem még egy erzős ovu is okozhat ilyen tünetet, de nem vagyok szakértő, egy biztos, hogy nem kóros, ilyen előfordulhat
2009. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző nónapban nem sikerült? Talán hülye a kérdés, de nem lehetsz már terhes? Bár ha ultrahangon látta, hogy peteérésed van, akkor nem lehetsz terhes. Talán a pereérés miatt a hormonszint változás miatt fájhat a melled. Mi egyébként nem akkor voltunk együtt, amikor tanácsolta a dokim, akkor pont nem tudtunk és mégis sikerült! Kitartás és lazíts!
2009. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap mondta a dokim hogy legyünk együtt tegnap a 13-madik napon,ma a 14-ediken meg holnap is.Most akkor mi van?Nem kétnaponta a jobb?Látta tegnap a nagy petémet.Tegnap sexeltünk akkor ma mi legyen?Bocs hogy belekérdezek.
2009. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok nyugodt maradni, csak nagyon nehéz. Tudom már késő amit írok az utolsó válaszolónak, de szerintem, az orvosok nem feleslegesen tanulnak hat évig, csináljuk azt amit mond, abból nem lehet baj.
2009. febr. 21. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi.Utolso voltam
2009. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!