Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt szerint 06.27....

Az ovu teszt szerint 06.27. -én ovuláltam. Együtt is voltunk akko este, meg előtte is. A hétvégére nem várom (szombat). Pénteken reggel már mutathat valamit a teszt?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs, csak néha szurkál a hasam, de még a cicim sem fáj pedig menszi előtt szokott.
2009. júl. 8. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg vele a szombatot, de ha nem jön meg, inkább vasárnap reggel tesztelj. Hidd el az a pár nap nem sok, de legalább biztos. Tudom nehéz kibirni ( tapasztalat), de bird ki.
2009. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ellenben van egy ovu tesztem, használhatnám jóstesztként? Milyennek kellene lennie? És reggel csináljam vagy este?
2009. júl. 8. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan akkor kellene nem megjönnie mint neked, én ma reggel használtam már uvutesztet jóstesztként és volt halvány csík rajta. Holnap ha erősödik akkor jó ha jól tudom. Nincs görbéd? Ha kell beszúrom az enyémet.
2009. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mérem a hőmet, mert több műszakban dolgozom. Csak ovutesztet használtam. Szorítok Mindkettőnkért!!!
2009. júl. 8. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 7végére nem várom!Már annyira csinálnék egy tesztet ,de tudom,hogy felesleges!ez az utolsó pár nap lesz a legnehezebb!Szorítok!
2009. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mára nem vártam, és nem is jött meg. De barátcserje kapszulát szedek ami kitolhatja, pár nappal. Úgyhogy nagyon izgulok. Holnap reggel csinálok, lesz ami lesz.
2009. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írd meg privibe hogy mit teszteltél.
2009. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 db ovuteszted van, használd el. De nem véletlen "jósteszt"...
2009. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is hétvégére nem várom, eddig nagyon magas a görbém, de parázok, nehogy leessen. Ti is féltek kicsit???

Én igen, és közben izgulok és reménykedek is egyszerre.

2009. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is félek!Ahogy egyre jobban közeledik a 7vége úgy egyre jobban félek!Iszonyat boldog lennék,ha babás lennék!Szorítok NEKÜNK!:)
2009. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!