Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 éve nemsikerül a baba....

6 éve nemsikerül a baba. Voltunk mindenféle vizsgálaton. Megállapították hogy a méh nyak nyákom elöli a spermát. Mi erre a gyógymód?

Figyelt kérdés
Volt e már valakinek közületek ilyen gondja?Mi segített rajta?
2009. febr. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Errenincs gyógymód, de ilyenkor meglep, hogy nem ajánlottak fel inszemitációt, mert a beültetés helyén már nem okoz galibát a méhnyák. Szóval 6 év??

Esetleg valami hormonkezeléssel megváltoztatható a nyákod minősége, de akkor még el kell találni az időpontot.

Beszélj az orvosoddal, hogy intézkedjen!

2009. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen problémám volt,tegnap volt a 4. inszemem.

Sajnos eddig még nem sikerült,pedig amúgy minden rendben van mindkettőnknél. Azért még bizakodok...

2009. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Marad a lombik, ha minden kötél szakad, ha csak ennyi a gond, akkor az szokott sikerülni!
2009. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Ilyet még nem is hallottam.... Miből állapították meg? Nekem sem sikerül a teherbeesés évek óta. Lehet ez van nálam is?
2009. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az inszem a megoldás. Ne húzd az időt, keress fel egy intézetet! Én a Kaáliba járok.
2009. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!