Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tojásfehérjés nyákom van...

Ha tojásfehérjés nyákom van mikor "kell"szeretkeznünk hogy baba legyen? Mikorra kell időziteni az együtt létet mikor van vagy utána vagy előtte? Kicsit tapasztalatlan vagyok most probálkozunk.

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 11:28
 1/8 A kérdező kommentje:
És a tojásfehérjés nyák mit jelent ?
2011. nov. 25. 11:30
 2/8 anonim ***** válasza:
A tojásfehérjés nyák általában az ovuláció előjele, tehát a következő napokban hajrá!:)
2011. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ..:-))
2011. nov. 25. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ovuláció előjele. Mikor tojásfehérjés volt a nyákom, utána 2 naponta voltunk együtt a párommal, és szerencsére elsőre megfogant a kislányunk.
2011. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is a gyors választ..És gratulálok.
2011. nov. 25. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Neten talász ovulációs kalkulátort. Én többet is megnéztem. Beírod utolsó mensid meg hogy hány nap általában és megkapod,hogy mikortól meddig érdemes próbálkozni. Persze jó ha szabályos a ciklusod.nekem 26 napos.November elején néztem a kalkulátort és már halvány poz. Teszteltem.Hajrá!!
2011. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked is..:-))

Köszi szépen.

2011. nov. 25. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
egeszsegugyis vagyok..a "tojasfeherjes"napon kell a babat megrendelni,mert a petesejt 24 orat el csak,tehat aznap amikor eszleled a valadekozast.a spermium viszont 72 orat is elhet igy ha aznap szeretkeztek es peteeresed megis csak masnap lesz a spermiumok mar varakoznak ra.ellenkezo esetben ha utana szeretkeztek a petesejt mar eloregszik...sok sikert!!!!
2012. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!