Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy terhességi teszt mikor...

Egy terhességi teszt mikor mutatja ki leghamarabb a terhességet? Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb teszt és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legmegbízhatóbb a clearblue digital, amely azt is kimutatja, hány hetes vagy.

Igaz eléggé drága..2500 Ft körül van.

De az eredmény egyértelmű! nincsen szellemcsík, és "az ott most egy halvány vonal, vagy nem?", stb.


Tesztelni a nemvárt napjától érdemes.

2011. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek: clearblue
2011. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
terhessegi teszt kimutassa rogtobn erg kep perc utan h allapotos e vagy vagy sem....egy csik vagy kettő jon ki.
2011. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

tegnap 11:59

B+.... xD Szerintem nem arra volt kíváncsi, hogy hány perc múlva lesz eredmény, hanem hogy minimum mennyi idős terhesnek kell lennie, hogy a teszt kimutassa.


Meg nem mondom már, milyen márkájúakat vettem (2 különböző félét), mikor kimutatta, 4 hetes voltam.

2011. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!