Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsején kellett volna megjönni...

Elsején kellett volna megjönnie a menszeszemnek de eddig még semmi. A terhességi teszt negativ eredményt mutatott de terhességre utalo jelek vannak, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A napokban csinálj még egy tesztet, ha az is negatív lesz, akkor menj el nődokihoz.
2008. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy a hCG szint még alacsony és azért nem mutatja ki a teszt. Várj még pár napot és ismételd meg újra. Nekem a Gabriel terhességi teszt bevált az már az elmaradt mensi napján kimutatta a terhességet. Drukkolok
2008. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tamás73 ***** válasza:
Még nincs gond de ha nem jön meg a várt menstruációd 1 hét után akkor keress meg egy nődokit.
2008. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

En itt olvastm,h volt akinek 8 nappal a mensi kimaradasa utan sem mutatott semmit a teszt.

Szerintem is par nap mulva /tudom konnyu mondani En sembirnek varni 1 napot sem/ es csinalj uj tesztet,szeritnem akkor mar eleg HCG lesz a szervezetedben es kimutatja h babas vagy.

Nagyon drukkolok,h az legyen amit szeretnel

10 hetes kismama

2008. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jártam már így,pedig babás voltam,nekem kimaradás utáni 3.napon épphogy látszott a 2.csík,kimaradás utáni 7.en akkor már este egyértelműen pozitív volt,de sajna elment attól.Nekem kimaradás után 1-2 nappal is tök nega volt előtte.Viszont stressz is okozhat kimaradást,a nagyon akarás is,az ideg is,de egy ciszta is.Ha nem jön meg,csinálj vasárnap egy másikat,ha az is nega,keress fel egy dokit.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!