Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja nem szedek gyógyszer...

5 hónapja nem szedek gyógyszert, babaprojekt miatt. Most közbejöttek elég súlyos anyagi gondok, és leálltunk. Ha kiszállós módszerrel "védekezünk" mennyi az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Nem bírom az óvszert, de gyógyszert sem szeretném megint szedni, és a ciklusaim se rendszeresek.
2009. febr. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! Én a harmadik alkalommal teherbe estem! Azért tudom ilyen pontosan, mert volt egy futo kaland az életemben aminek meglett a gyümölcse! mi is kiszállos modszerrel "védekeztünk"! Sajnos egyedül nevelem a kislányom, mert az apa nem ismeri el hogy ő az apukája! (Pedig ez olyan tuti, mint ahogy most itt ülök a gép előtt)
2009. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a különböző módszerek Pearl indexei. Eszerint egy év alatt van kb. 35 % esélyed, hogy terhes leszel.

2009. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én nem bánnám ha terhes lennék, csak a párom szeretne még várni még jobb lesz a helyzet. Az első válaszolonak: fel a fejjel, és sajnálom hogy igy jártál :(
2009. febr. 21. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

általában azért működik, ez első sorban a párodon múlik, hogy mennyire fegyelmezett, meg hát azon, hogy mennyi előváladéka szokott lenni. van olyan ismerősöm, ahol évekig hibátlanul működik, másoknál már a második gyerek jön ezzel a módszerrel.

hüvelykúpot ajánlanak még, ami megöli a spermát, igaz a hangulatot is, mert előre kell fél órával felhelyezni...

mi is gondban vagyunk, mi számolunk is mellette és figyeljük LH-val mikor érik a petesejt és ha szükséges kiegészítő védekezést alkalmazunk, de minden olyan dolog, ami nem gyógyszer vagy óvszer viszonylag megbízhatatlan, szóval csak úgy alkalmazzátok ezeket, ha nem tragikus, ha kisbabátok lesz...

2009. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ismerősőm akik évekig ezzel a módszerrel védekeztek, és nem lett baba, csak amikor már ők is akarták.

Mi a párommal használtunk hüvelykúpot, még mielött babát szerettünk volna. Nálunk bevált.De csak 10 percet kell várni a felhelyezés után.A hangulatot tényleg megtudja ölni, ha nem vagytok kreatívak.De meg lehet oldani hogy ne szálljon el az ichlet. :)Ez csak akkor baj ha csak 1 gyors menetre vágytok.

2009. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

mi az első gyógyszermentes hónapban is megszakítást alkalmaztunk és össze is jött egyből a baba.

6,5hós kisfiú anyukája

2009. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is így védekeztünk, 6 év után összejött a baba, de nagyon örültünk neki :), mert már tervbe volt.


5 hós kislány anyukája

2009. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!