Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28. napon este és 29. napon...

28. napon este és 29. napon reggel LH erősen pozitív,30. napon reggel elsőből gyengén pozitív. Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak most volt peteérés, akkor az is gáz mert későn lenne, de ha meg terhességet jelzett az ovu teszt akkor mi történt. Még 5 nap a nemvártig.
2009. febr. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy többet ittál és hígabb volt a pisid, már bocsi a megfogalmazásért, szerintem holnap, holnap után már egy HCG-t is elsüthetsz!
2009. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A baj az hogy a ma reggeli teszt ivás nélkül az első vizeletből volt, míg az előző erősen pozitív lett este.
2009. febr. 21. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: de az is lehet, hogy este ittál többet, nem szentírás az LH, ne spilázd túl a dolgot, az is jó jel, hogy egyáltalán van második csík!
2009. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha az LH tesztet reggeli vizletbol csinalod akkor gyakran ad fals eredmenyt.Az LH tesztet a delutani orakban kell alkalmazni es elotte 2 orat nem szabad inni.
2009. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lett a kimenetele? Nálam ugyenez a helyzet most, és bár látom, hogy régi a bejegyzésed, de elképzelhető, hogy segítene nekem a válaszod. Köszönöm, Melinda
2011. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!