Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt mellett lettem...

Clostilbegyt mellett lettem terhes. Tegnap reggel csináltam a tesztet, még nagyon friss a hír. Kell szedni a terhesség megtartásához valami gyógyszert? Azért kérdezem, mert nem volt peteérésem, ezért szedtem a Clostit.

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem termel a szervezetem elég hormont a terhesség megtartásához, mert a peteérés hiánya is hormonális problémából akadt. Főleg clostis babavárókat kérdezek szedtek e valamit a terhesség megtartása miatt.
2009. febr. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

én valamilyen ügyeletes dokit megkérdeznék, mert úgy tudom, hogy a closti csak a peteérésben indokolt, DE elvékonyíthatja a méh nyálkahártyáját, vagyis gátolja a beágyazódást, szóval én egy szemmel sem vennék be többet, a terhesség megtartásához más hormon kell mint az ovulációhoz, progeszteron, ha a doki úgy látja, akkor azt ad, de clostit terhesen nem szoktak szedni.

mindezt úgy vedd figyelembe, hogy nemvagyok orvos, tehát mindenképp szakembert keresnék a helyedbe, méghozzá minél hamarabb!!!!

2009. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én nem kaptam semmit a terhesség megtartására, elég volt a Closti.

A progeszteronod volt alacsony? És mennyi volt az érték?

2009. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem minél előbb keresd fel a dokidat, Ő biztos tudja majd a további teendődet. Én is Clostit szedek, már 3 napja késik, megírnád, hogy hányadik clostis hónapod, és milyen tüneteid vannak? Holnap reggel tesztelek. Köszönöm.
2009. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én PCOS vagyok és a closti utáni hónapban estem teherbe. Ittam a palástfű teát, ami megerősítette a nyálkahártyámat. 6 hetesen voltam a dokimnál, és megkérdeztem hogy nem kéne-e szednem valami terhességsegítő gyógyszert. Azt mondta hogy a closti helyrerakja a hormonokat és nem kell mellé semmi más. Hát egyenlőre (kopp-kopp-kopp) tényleg minden rendben van, 7 hetes vagyok. De biztosat az orvosod tud mondani, hisz ő ismer téged és ő tudja hogy mire van szükséged.

Gratulálok a babához! Vigyázz magatokra! :)

2009. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 doboz clostit szedtem be, nem voltak tünetek, késett és tesztet csináltam
2009. febr. 21. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 7 hónap closti után sikerült, pcos vagyok, nem vékonyitotta el a méhnyálkahártyámat, és mikor kiderült hogy várandós vagyok utrogestant kaptam a terhesség megtartásához, hüvelykapszula formában.

Sok sikert és ha hormonális problémád van, akkor mielőbb lásson doki. Szoritok érted és biztos minden oké lesz!!!

2009. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is Utrogesten-t szedtem. Ez progeszteron, ami a beágyazódást segíti.

A palástfű tea jótékony hatásáról már én is hallottam.

2009. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!