Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mért van ez de a...

Nem tudom mért van ez de a párommal már 4 hónapja próbálkozunk és nem jön össze. Próbáltam a kipárnázást is de semmi. Peteérésnél fordulhat csak elő a terhesség?

Figyelt kérdés
Terhes szeretnék lenni,nem sikerül
2011. márc. 15. 19:36
 1/6 AtyeszLL ***** válasza:

Nyugi, mi négy ÉVE!


Mindenki azt tanácsolja, hogy ne görcsöljünk, és ne erőltessük, mert megöljük az intimitást.

És tényleg nem túl izgató, sex után, odabújás helyett nézni, ahogy az asszony gyertya pózban szenved.

2011. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Elmondani, hogy babát szeretnétek, és ugyan még nem túl régen próbálkoztok, de szeretnétek egy mindkettőtökre kiterjedő kivizsgálást. Majd ő elmondja, hogy mi a teendő. Mi 1 év után mentünk el, és kiderült, hogy hiába próbálkozunk, apa-gondok vannak.

Szóval tényleg érdemes elmenni, és nem elvesztegetni felesleges próbálkozással az időt.

Igen, csak peteéréskor tudsz teherbe esni.

2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne menj dokihoz! Vegyél ovulációs tesztet és nézd meg,hogy mikor van peteérésed! Mert igen, csak akkor lehet teherbe esni és lehet, hogy pont eddig azokat a napokat hagytátok ki véletlenül!
2011. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél ovulációs testet és mérd a hődet! A DM-ben lehet venni, úgy 3000 Ft körül volt. Max. 1-2 hónapig próbálkozz, aztán menj(etek) el mindenképp nőgyógyászhoz. Sajnos, mi is 1 évig próbáltuk hiába. Szerintem ne várj egy évet. A dokinak persze mondhatod, hogy már egy éve próbáljátok, így tuti megvizsgál.
2011. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig próbálkoztunk, mire összejött. Első körben utána kellene nézned, hogy hogyan is működik ez az egész - ciklus, peteérés, tüszőrepedés, megtermékenyítés, beágyazódás, ovulációs tesztek stb. Én biztosan elmennék már most orvoshoz, akitől kérném, hogy nézzék meg a hormonjaimat (2 vérvétel egy ciklusban) és ultrahanggal, hogy van-e peteérés.
2011. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy vegyél 3000ért ovulációs tesztet, a vaterán vagy a tesz-veszen azért az összegért majdnem 50 db-ot kapsz!! Nézz utána, ne szórd feleslegesen a pénzt.
2011. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!