Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június óta próbálkozunk, hogy...

Június óta próbálkozunk, hogy babánk legyen. Október 29-én múlt el a menstruációm és utána két napra rá próbálkoztunk. Majd 3 nap múlva felfázásos tüneteim jelentkeztek (véres vizelet, húgycsőégés). Az orvos sz. :terhesség jele. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Kaptam rá egy gyenge antibiotikumot, de nem érzek javulást. Ugye nem méhen kívüli tehességről van szó?
2008. nov. 7. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a mensid nem volt kevesebb mint szokott akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. A mensi utáni próbálkozás pedig még biztos hogy nem baba. De miért nem csinálsz egy tesztet, abból kiderül? Egyébként nem nagyon értem a dokidat. Én még nem hallottam arról, hogy a véres vizelet terhesség jele lenne!
2008. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!