Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap barátom a farkát a...

Tegnap barátom a farkát a hüvelyemhez tette és ki be tologatta, de úgy, hogy volt bennem egy tampon, kb 4-5 percig aztán kivette, és abban a pillanatban én is kihúztam a tampont. Tegnap kezdődött el a peteérésem. Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés
Hogy ha csak simán a farkát a nemiszervemhez teszi és sokáig ott van ( 6-7 perc) akkor ha jön előválladék akkor a spermák nem kezdenek el a méh felé úszni vagy rögtön elpusztulnak?
2009. febr. 22. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

A barátodnak farka van, neked meg nemi szerved?? Mi a barátod, egy állat????

A kérdésre felelve, meg tanulj egy kis biológiát. A következő kérdésed meg az lesz, hogy hogy mondjam el anyunak?????

2009. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez magánvéleménynek számít nem tanácsadásnak... Ha lehet ne itt éld ki magad,mindenki tudja,hogy a 'farok' szó alatt a péniszt értem...
2009. febr. 22. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1. ha a pénisz és női nemiszerv találkozik, akkor lehetsz terhes 2. ha peteérésed van, akkor pláne lehetsz terhes 3. a tampon sztorit nem értem, a GUMI a fogamzásgátló eszköz, a tampont ha nem mensi alatt használod, akkor még egy jó kis fertőzést is összeszedhetsz 4. miért írja mindenki, hogy csak 1-2-5 percig volt bent az a bizonyos, egy mozdulattól is terhes lehetsz 5. az előváladék tartalmaz(hat) spermát 6. a spermák nem olyan intelligensek, hogy tudják, hogy mikor nem akarsz gyereket és hősi halált halnak a vaginádban, hanem általában evolúciós küldetésükre törekednek, vagyis a petét keresik 7. mindent egybevetve mégsincs SOK esély rá, hogy a nagyszerű lágnelméteket tovább örökítsd ebben a hónapban, de abszolúte nem kizárt 8. tanács: eseményutáni 9. ha az nem kivitelezhető 10-14 nap múlva HCG teszt 10. azt már arni sem merem, hogy a jövőben talán inkább suli, stb szex helyett és persze ha ezt a kalandot megúszod, akkor egy életre jegyezd meg: 11. GUMI!!!!!
2009. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a tamponos dolog annyit takar,hogy feltettem magamnak, és barátom utána rakta be a hüvelyembe,kb addig ment be,hogy a makkja már nem látszódott.Tegnap megkérdeztem egy két ismerőst és azt mondták,hogy lehetséges,sőtt...de véleményem szerint a tampon nem engedte át a spermákat.Vagy mégis?:S:(
2009. febr. 22. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: ha ennyire bízol magadban, és nem hiszel se nekünk se másnak, akkor miért vagy itt? Igen, a válasz vagy MÉGIS! Irány a tiniambulancia és nem kell még több gusztustalan részletet leírni, tudjuk mi is, hogyan kell csinálni, és az amit Ti műveltetek az olyan amiből gyerek lehet, ha ezt nem tudod elfogadni, akkor minek kérdezel!
2009. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de ez neked is tudnod kellene.
2009. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te a tampont használod fogamzásgátlásra, hát csak gratulálni tudok! Ez akkora ostobaság amire már reagálni sem tudok és nem is akarok. Csak egy biológia könyvet tudnék ajánlani, mert neked még más nem való.
2009. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok mondani, hogy mars innét, és vegyél egy biosz könyvet!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég közönségesen írsz a témáról, és lehetsz terhes, a tampont pedig felejtsd el, nem normális dolog úgy használni ha nincs menzeszed!
2009. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaza van valamennyi eddigi hozzászólónak...nem itt van a helyed!!!

Hogy lehet a szeretkezésről így beszélni. Nem szeretnék senkit megbántani de az út szélén álló hölgyek sem beszélnek így a szex-ről. Nem tudom hány éves vagy de nem is számít mert nem a kor határozza meg ki mikor szeretkezik , de neked még biztos nem jött el az ideje.

És egyébként a mai felvilágosult fiatalok akik mindenkinél mindent jobban tudnak ilyenkor miért jönnek ide kérdezősködni??? Nem érem...

Tamponnal védekezni???????????? Ennyi erővel mindegy lett volna ha ott se lett volna!!! Mert a barátnőd azt mondta hogy jó lesz erre?! Akkor most miért nem hozzá fordulsz segítségért?

2009. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!