Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már a lindynett...

Hallottatok már a lindynett fogamzásgátlóról? Jó gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én használtam,nekem bevált,nem tudom van-e köze hozzá,de 3-4 kg felugrott 1-2 hónapon belül.De nekem ezt leszámítva bejött,gyerekem akkor nem lett,és akkor ez volt a lényeg.
2011. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia, én is ezt használtam kb. 3 évig, én nem híztam tőle. Nekem is bevált, nem lettem mellette babás. Elég fejfájós vagyok, úgyhogy nekem annyi mellékhatása volt, hogy amikor front volt, akkor kicsit jobban fájt a fejem.

Alacsony hormon tartalmú szer, ezért fontos, hogy ne felejtse el bevenni az ember, mert ha egy szem is kimarad, akkor teherbe lehet esni ;) (de ezt a tájékoztatója is írja)

2011. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedtem legutóbb. Nem lettem terhes eközben. Amikor abbahagytam a szedését, akkor 3 hónapig pontosan megjött a mensim, utána kialakult egy cisztám ami a méhemre tapadt és ezáltal terhességi tüneteim voltak 2 hónapig. Úgy is néztem ki, mint egy 2 hónapos terhes. :( Addig nem is mensiztem, aztám magától távozott mensivel 2 hónap után. Azóta meg rendszeresen megjön a mensim 1 éve, de a baba az még mindig nem akar jönni. :(((

Én nem szedném újra azt a gyógyszert.

2011. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én Meliane-t szedtem, ami ugyanaz, mint a lindynette, csak más cég gyártja. Én elégedett voltam vele, hat évig szedtem.

Az hogy jó-e, személyre szabott. Lehet, hogy neked teljesen más gyógyszer jó, ez sajna csak akkor derül ki, ha elkezded szedni. Amúgy meg a fogamzásgátlót nem te választod, hanem a nőgyógyászod.

2011. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Én 7 évig szedtem...nagyon bevált! Még a mensi görcseimet is jelentősen csökkentette... Már nem szedem egy ideje, de úgy emlékszem elég drága volt..( 13e=3 havi adag)

2011. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt is szedtem.Terhes nem lettem de semmi más gyógyszert nem szedhettem mellette még fájdalomcsillapítót sem mert akkor rögtön "megjött".


Utána még több fajtát szedtem.3 éve nem szedek semmit.2 éve próbálkozunk.Baba még nem sikerült.

Azt majd elfelejtettem,hogy kb fél éve állt be normálisan a mensesem.


Ha visszamehetnék az időben akkor nem szednék semmilyen fogamzásgátló gyógyszert.

2011. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Évekig szedtem a Lindynette-t, semmi mellékhatását nem tapasztaltam és nem is híztam tőle.


Előtte egy más fajta tablettától 7 kg-ot híztam két hét alatt, az drasztikus volt. Folyton fájt a fejem és hányingerem volt, rettenetesen rossz közérzetem volt tőle.

2011. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 évig szedtem a lindit, és nekem semmi tünetem nem volt !Addig nem lettem terhes amíg szedtem! utána 3 hónap sznetet akartam tartani, mikor megbeszéltük hogy már ne is kezdjem el szedni ki tudja mennyi idő míg sikerül a baba!2009 év végére terveztük a teherbeesést, és 2009 decemberében már meg is volt a lányunk!Szóval nekem utána pontos 28 napos ciklusom lett rögtön és álomszerű teherbeesésem!

2011. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly szedtem ezt 3 hónapig, miután ezt írta fel egy nőgyógyász (korábban teljesen mást szedtem). Nekem 3 hónap alatt 10 kiló ugrott fel a semmiből (kimondottan vékony, nyúlánk alkat voltam mindig), nem zabáltam mellette, ugyanúgy sportoltam, szóval egyértelműen a tabletta volt az oka. +a 3. hónap 7 napos szünetében olyan migrént kaptam, hogy 3 napig munkaképtelenné váltam. Akkor azonnal visszaállítottak arra, amit korábban szedtem. Nekem összességben nagyon rossz volt ez a gyógyszer.
2011. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még annyit, hogy tuti nem 13.000-be kerül 3 havi adag, rosszul emlékszik, aki ezt írta. 3 havi adag 6000 ft körül van, ami átlagos ár.
2011. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!