Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyásotok van peteérés...

Milyen folyásotok van peteéréskor? Vagy milyen tünet utal arra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Peteéréskor tojásfehérje-szerű, sok, akár 10 cm-re is (két ujjad között) nyújtható a nyák.

Van akinek nyákdugó is távozik, illetve sokan éreznek ún ovulációs fájdalmat - ez nem tudom milyen lehet, nekem még sosem volt!

2011. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhességem előtt nyújtahtó volt, ahogy az előző írt, mióta megszületett a babám, azóta krémes, de erős ovu fájdalmam van...
2011. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] ( Ha ilyenem van akkor mehet a szex???
2011. márc. 17. 15:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem az én képem! :D A képnél az van írva, h ovu előtt 5 nappal. Ha ilyenem van akkor van PÉ-m? Vagy majd rá 5 nap mulva???
2011. márc. 17. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak aznap van tojásfehérjés nyákom ,és nem is ennyire látványos azaz kevesebb. Ki kell tapasztalnod saját magad,mert ez egyéni. Sajnos nem papírforma szerint működünk. Azt tanácsolom neked hogy,kétnaponta szex,az ideális a babásodáshoz.
2011. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!