Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már talán úgy, hogy...

Voltatok már talán úgy, hogy voltak tünetek amik alapján esélyes volt a terhesség és e mellett a belső megérzés egyik fele azt súgja igen van rá esély, a másik a fele pedig azt h dehogy is. Ez esetben melyik megérzés nyert?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én valahol a lelkem mélyén éreztem, hogy nem jött össze a baba, de rengeteg tünetem volt, s nem vettem komolyan a megérzéseimet. Pedig a végén bebizonyosodott, hogy neki volt igaza, nem volt baba. :(


Most megint hasonló picit. Úgy érzem, miért ne sikerült volna. Sok mindennel összecsengene, ha most estem volna teherbe, de egy hang megint azt mondja, hogy üres a pocim. 6 nap múlva kiderül. Én reménykedek azért. :)

2010. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm...én is hétvégén tesztelek.Gondjaim voltak miután letettem a fogigátlót.Egyszerűen nem jött meg.Aztán hiába próbálkoztak nem segített semmi h újra mensizzek.És kaptam a clostyt ami két hónapig meghozta.Most nem szedem és állítólag a pihis hónap esélyes a sikerre.Tünetek vannak.
2010. okt. 19. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem első hónapban kemény tüneteim voltak,és biztosra vettem a terhességet.Iszonyatosa csalódás volt a negatív teszt,és hogy ennyire beképzeltem a dolgokat.


Második hónapban semmi tünetem nem volt,de a görbém szépen alakult.Reménykedtem,de belül lebeszéltem magam,mert annyira féltem a csalódástól.Pozitív lett :)

2010. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hű...most én is ott tartok, hogy párom szerint baba jön és vannak akik még gyanakodnak.De belül azt érzem megint pofára esés lesz, mint egy éve rendszeresen.
2010. okt. 19. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban mindenféle tünetem volt de én még is azt éreztem ,hogy nincs babó.Jól éreztem tényleg nem volt.Most nincs semmi tünetem és még is azt érzem hogy most sikerült (hétfőre nem várom)
2010. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kettősség mindenkiben lejátszódik. Egyik pillantaban úgy érzi van baba, a másikban meg,hogy biztos nincs! Én is érzetem úgy az elmúlt hetekben,hogy tuti terhes vagyok, de úgy is,hogy biztos nem. Voltak tünetek is, bár ezek szerint mástól, mert nem vagyok az. De mivel nem tervezett baba lett volna, így nem hiszem,hogy bebeszéltem a tüneteteket, hiszen nem voltunk rágörcsölve. És nyilván akkor mondják,hogy megérezték a babát, amikor kiderült,hogy tényleg terhesek.:))
2010. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy hónap, mikor biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Mindent éreztem, amit "kell". Persze nem jött össze. Mikor terhes lettem, az égvilágon semmilyen tünetem nem volt az akkor várható megjön érzésen kívül.
2010. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!