Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexuális együttlét után hány...

Szexuális együttlét után hány nap múlva érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM. Leghamarabb együttlét utáni 11-12 napon mutatja ki, biztosra pedig az elmaradt mensit követő napon.
2011. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Igen, kb 14 nap. Ha nem jön meg a mensesed, akkor kezdj tesztelni, addig nem érdemes.

2011. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.Csak azért kérdezem,mert a ciklusom nem rendszeres.És igazából nem tudom,h mikor kellene megjönnie.10 napja voltunk együtt,védekeztünk,de a gumi bennem maradt,és attól félek,h terhes vagyok.Együttlét után két napig fájt a hasam,és barnáztam is.Szerinted akkor lehetett peteérésem?2 nap múlva,ha tesztelek,az valós eredményt ad?
2011. márc. 18. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az együttlét után 9!!! nappal már pozitív volt a tesztem :) Igaz halvány, de egyértelműen 2 csíkos.

Ma van a nemvárt első napja, ma erős pozitív lett!

Előbb biztos nem foganhatott a babánk, mert akkor voltunk együtt először védekezés nélkül.

x-epil 25-ös tesztet vettm, tehán nem is a legérzékenyebbet (pl. Qupido, az 10-es)

Minden jót!

2011. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 7-én és 11-én voltunk együtt a párommal.most iszonyat hányingerem van 2 napja,fájnak a melleim,fáj a derekam.

Este tesztelek és megírom mi lett.12 napja és 8 napja voltunk együtt..De sztem pozitív lesz, a tüneteim alapján...:)

2011. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon várom a válaszodat!Szorítok!
2011. márc. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!