Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a ciklusom 24. napján...

Ma a ciklusom 24. napján tartok, a teszt negatív lett (nem reggeli vizeletből). Valahogy úgy érzem mintha még is terhes lennék, érdemes holnap reggel újra tesztelnem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondolom hogy terhes vagyok,mert ég és fáj a mellbimbóm!ilyen érzésem még sosem volt,de nincs begyulladva meg ilyesmi!Már 7hónapja próbálkozunk,.
2009. febr. 22. 18:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Légy egy kicsit türelmes! Ilyen hamar még a reggeli teszt sem biztos, hogy sikeres. Személy szerint nem vagyok a korai tesztelés híve, az esetek nagy részében csak felesleges csalódást okoz. A tünetek ilyenkor még két esélyesek, azokat csak utólag lehet egyértelműen megítélni.


[link]

2009. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem 1 teszt nem elég. csináj még egy tesztet és fordulj az orvosodhoz tanácsér, 7 hónap hosszu idő, vozsálat nem árt.
2009. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vizsgálat, bocs elirtam!
2009. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Januárban voltam kivizsgáláson és a doki azt mondta minden tökéletes!Azt ajánlotta ha agusztusig semmi akkor kell a páromnak is elmennie!addig felesleges!
2009. febr. 22. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha esetleg még tudna valaki segíteni,hogy ha nem jön meg a menzes akkor körülbelül mennyi idős lehet a baba???
2009. febr. 22. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem akarom a dokidat felülbírálni, de nálunk a férjemmel kezdték a kivizsgálást mert azt mondta a női vizsgálatok hosszadalmasabbak és egy-kettő nem éppen kellemes ezért nem akar kitenni feleslegesen semminek. Szerintem azért mondhatta mert 1 év után szokták komolyan venni az embert.

Ja és te drága miért nem a reggeliből csináltad, ha babás vagy ahhoz még elég korai hogy ne a reggeliből mutasd ki a teszttel. És miért ne csinálhatnál reggel is? Ha negatív akkor se keseredj el, mert gondolom nem sok időd van már a nem vártig és akkor úgyis eldől.

2009. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az előbbi vagyok ezt elfelejtettem:

[link]

2009. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!