Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs rendszeres menszeszem,...

Nincs rendszeres menszeszem, emiatt fogamzásgátlót kell szednem és az orvosom azt mondta hogy nehezen fogok teherbe esni, vagy nem is fogok vagy orvosi segítséggel . Már szeretnénk pici babát! Mit tehetnék hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
A yadine gyógyszert kell szednem,mert azzal van menszeszem.Ha nem szedtem volt hogy 5-6 hónapig nem volt!Most váltottam orvost és csak most szembesített azzal a ténnyel,hogy nem is lehet gyerekem vagy csak segítséggel és akkor sem biztos!Pont emiatt!Nagyon el vagyok keseredve és már görcsölök pedig még csak most fogunk egy hónap múlva menni az orvoshoz ,hogy hogyan tovább "elkezdjük"!Félek!!Nem tudom mit tehetnék vagy hogy az orvosok mit tehetnek!
2009. febr. 23. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Probáltad mar a cickafark kurát a fogi helyett?
2009. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
clostit fogsz kapni ami ovulációt generál, és reméljük sikerül, hagyd abba a foigamzásgátlót és kezd el tüszőérést stimuláló szert szedni, és bújjatok gyakran össze, valószínűleg PCOS-ed van, amit jól tudnak kezelni gyógyszerrel, vagy inszeminációval, legrosszabb esetben lombikkal, a lényeg azonban az, hogy lehetsz anyuka, csak ne aggódj!
2009. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon ritkán volt mensim, a fogi után meg 10 hónapig semmi! Közben már mi is babára hajtottunk, hát esélytelenül, persze, hiszen peteréés sincs.

Aztán megrendeltema babatervezok otthonáról a fekete üröm kapszulát, és lett peteérésem, 14 nap szedés után!! A következő hónapban meg már sikerült a baba!

Bár, nekem csak a pajzsmirigyem nem volt rendben, ezért nem volt peterés, a többi hormonom jó volt. Neked a tsh-t nézték? meg egyáltalán a hormonokat?

2009. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már sokat segítettetek ezzel válaszoltam emailban ,mert hosszabb lett!tényleg köszönöm!
2009. febr. 23. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!