Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 éve szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szedek fogamzásgátlót, még nem voltam orvosi szűrővizsgálaton. Ajánlatos lenne ennyi idő után? Köszönöm a kérdéseket.

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a szedés előtt kellett volna, igen. Azonnal menj szűrésre.
2011. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

elírtam bocsánat! köszönöm a válaszokat.

mármint úgy értettem hogy mikor felírják a gyógyszert utána bizonyos időközönként ajánlatos elmenni hogy midnen rendben van e. mennyi ez az idő? vagy bármikor elmehetek hogy szeretnék ilyet?

2011. aug. 26. 13:48
 3/5 napietus ***** válasza:

évente kell menni, onnantól, hogy szexuális életet élsz gyógyszer szedétől függetlenül. suliban nem mondták, vagy anyukád?


be kell jelentkezni, adnak időpontot. ha magánorvoshoz mész, nem kell várakoznod, ha az idődet is számolod, jobban megéri.

2011. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem fél évente küld el a háziorvos, anélkül nem írja fel a gyógyszert.
2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is évente küldött a doki laborba és rákszűrésre,anélkül fel sem írta!
2011. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!