Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérés a menzesz...

Lehet peteérés a menzesz utolsó napját követő 2-3napon belül?

Figyelt kérdés
Tehát ha márc. 14én vége lett, 17én teherbe eshettem?
2011. márc. 20. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de kicsi rá az esély!
2011. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen.
2011. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemmel így, közvetlenül a mensi után lettem kismami:-)))
2011. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges. Ciklus 5.napjan mult el a menzim, aznap voltunk egyutt, bennem ment el mondvan ugyse leszek terhes a ciklusnak igy a legelejen. Igen am de az orgazmus hatasara lett peteeresem mar masnap es teherbe estem, csak nem maradt meg a baba. De ennek nincs koze ahhoz, hogy a ciklus elejen lett peteeresem. Veletlen egybeeses.Spontan peteeres barmikor lehet orgazmus hatasara.
2011. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ne legyenek nekem itten spontán érések, mert meghülyülök...olyan pici még a Kisebbik gyerkőc, másfél éves a Nagyocska meg öt lesz, most még korai...

Persze, tudom, vigyázni kéne...

2011. márc. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!