Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen menstruáció?

Figyelt kérdés

Három hét késés után az 1. napon halvány rózsaszín, majd másfél napig gyenge vérzés (2., 3. nap), és immár 5 napja (4-8. nap) egy-két csepp halvány piros vérzés. Nem görcsölök, nem viszketek, érzem a melleimet, és gyakran járok pisilni. A párommal szeretnénk babát (nem védekezünk). De csináltam tesztet, ami negatív. Ennyi idő után már ki kellene mutatnia.

Attól tartok, hogy valami bajom van.

(Az orvoshoz két hét múlva van időpontom.)

Előre is köszi a válaszokat!

32/L


2011. márc. 20. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed, hogy mész dokihoz, mert szerintem lehetséges, hogy terhes vagy a leírtak alapján.
2011. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az nem szamit, ha negativ a teszted, attol meg lehetsz terhes. Sot, lehet 4 nap mulva mar eros pozitiv lesz a teszted!


Nodokim mondta, 2 kulonleges paciense volt eddig. Egyik terhes volt, de SOHA az eletben azzal a terhesseggel nem produkalt pozitiv terhestesztet!!! A masiknak meg vegig a terhessege alatt volt HCG, sot meg szules utan is egy rovid ideig! Pedig a HCG csak az elso max. 4 honapban termelodik, ha jol tudom. Amikor mar kialakul a mehlepeny stb, akkor nincs. De javitsatok ki, ha rosszul tudom. Nyilvan orvosilag fogalmazva nem tudom elmagyarazni, bocsi.

2011. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bár igazatok lenne :)

Kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani az orvos. Remélem azért addigra abba marad.

2011. márc. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!