Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetett korai...

Szerintetek lehetett korai vetélés? Meddig normális barnázni a menstruáció után?

Figyelt kérdés
Beteg voltam ( 1 hétig), amikor úgy gondoltuk, hogy sikerült a baba, hányingerem volt és elég gyakran jártam pisilni,mellem feszült már egy héttel a nem várt előtt, és hát olyan érzésem volt, hogy sikerült. Vírusos felsőlégúti nyavaja volt. 3 nappal később jött meg ( soha nem fájt a derekam menszi előtt most azt hittem leszakad), tesztet nem csináltam, mert úgy gondoltam, ha 5 napot késik akkor csinálok csak. Megjött, de elég furán kezdődött, mert eleinte csak gyenge volt a vérzés majd utána erősödött csak 1 nap múlva, és 4 nap múlve elmúlt majd két nap múlva megint kezdődött, majd elmúlt megint, de még most is barnázom napi max egyszer. Ilyen nekem nem volt még. Lehetett korai vetélés? Sajnos már csak akkor csináltam tesztet amikor már újra elkezdtem vérezgetni, akkor negatív volt.
2011. máj. 12. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném! Barátnőmnek is volt korai vetélése,de neki rögtön erős vérzése volt, görcsökkel, és a teszt a vérzés után még két nappal is halvány, de jól látható pozitív volt! Lehet,hogy most a betegség miatt gyengült a szervezeted és azért volt más a mensi, meg erősebbek a tünetek!
2011. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt, hogy nekem eddig mindig darabos volt a vérzésem, most pedig simán csak élénk piros, aztán most ez a barnázgatás. Pedig eddig mindig volt átmenet, először barnázás, aztán vérzés és utána megint csak barnázás egy napig, de aztán elmúlt teljesen. Lehet, hogy ez is azért volt mert a betegség összezavart valamit? Vagy lehet valamilyen méhszáj sérülés?
2011. máj. 12. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha a saját történetemet olvasnám...ebben a hónapban dettó ugyanúgy jártam mint Te, annyi különbséggel, hogy nekem nemvárt előtt 3 nappal volt egy "szellemcsíkos" tesztem. Azért mondom, hogy az, mert végülis megjött és nem lett belőle baba...De nekem is csak sima vérzésem volt 3 napig, elég kevés, semmi darabos...de mensi napján már nekem is negatív lett a teszt...

de itt a kövi hónap

2011. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem csak menszeszed volt, mert babát elveszíteni egy pokol. De inkább az elején történjen meg. Én megszívtam. Most áprilisban 22-23 hetesen szültem meg illetve ahogy az orvosok mondják vetélésem volt.

2011. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!