Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3hétig nincs semmi, mert...

Ha 3hétig nincs semmi, mert nincs itthon, de abban az egy hétben mikor itthon van mindennap együtt vagyunk van amikor napi 2x-3x is akkor mennyi az esély a babára, persze úgy h a pém is beleesik abba az egy hétbe?

Figyelt kérdés

Sokan írják h gyengülnek, de ha 3hét kimarad?

Gondolom h az első együttlétnél nagy a hadsereg, de abban az egy hétben nagyon megcsappan az életképességük?


2011. márc. 20. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ez így van, hogy néha a sok szex sem jó, de mivel nektek 3 hét úgyis kimarad, szerintem hajrá! Az esély mindig megvan rá, még akkor is ha menstruál az ember. Hiszen hallottunk már a múltban néhány "csodás" teherbeesésről.

Mindenesetre sok sikert nektek!

2011. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán :-)
2011. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én abban már nem hiszek...tavaly júniusban úgy jött haza a peteérésem körül és jött is a baba, de augusztusban elvetéltem, azóta ne sikerült összehozni h akkor legyen itthon..., de most felcsillant a reménysugár h április végétől úgy fog hazajárni egész nyáron:)!

Rajta leszünk az ügyön és reménykedem benne h jönni fog:)!

Köszönöm a válaszokat!!!

2011. márc. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!