Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan valakinél hogy...

Volt olyan valakinél hogy megálmodta hogy terhes?

Figyelt kérdés
Vagyis volt valaki ugy hogy tesztelt álmában pozitív lett és tényleg amit csinált tesztet az is pozitív volt?
2009. febr. 23. 15:01
 1/10 A kérdező kommentje:
mert én az este azt álmodtam és reménykedek hogy az lessz. mert 4 napja késik csak nem merek tesztelni
2009. febr. 23. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én álmodtam már, hogy terhes vagyok - mert állandóan ezzel voltam elfoglalva - de a reggeli tesztem negatív lett és azóta sincs baba. :(

De Neked szorítok, remélem valóra válik az álmod! :)

2009. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.

már régóta várjuk a csöpséget hátha most összejött

2009. febr. 23. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én dec-ben megálmodtam, és jan-ban + lett a teszt! :)
2009. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én tavaly augusztusban álmodtam hoy terhes vagyok,ami ki is derűlt hogy igaz!Sőt onnantól kezdve majdnem mindig álmodtam a kisbabámmal.Mígnem a 8.hétben járva lefeküdtem du.-án aludni felhúztam az órát hogy ne aludjak túl sokat,csörgött,felkeltem,de még féloldalt feküdtem amikor azt éreztem hogy vki a hátam mögött ugrál,azt hittem hopy a törpjeim,de nem.Felültem és megláttam a bébit,akit úgy vártunk,ott ugrált és kacagott,majd szertefoszlott.De a helye ahol ugrált ott maradt!!!Nem vicc!Lementem a férjemhez és meséltem neki,de éreztem Ő nem nagyon hitte,mondtam neki jól van a bébink.Másnap kellett mennem a 8 hetes UH-ra,útközben erős görcsök törtek rám,kiderült épp vetélek.Egy világ omlott össze bennem,mert meg voltam győződve jól van.Máig sem tudom mit éthettem félre?De vmi akkor du-n történt,tudom sokan nem hiszik,de én tudom,hogy kapcsolatban voltam vele,de vmit nagyon félreértettem.Ez még nekem rejtély.De 1 biztos létezik hogy előre látunk.Nálam is volt ilyen többször!Remélem,Neked teljes egészében megvalósul!
2009. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


én is álmodtam már ilyet ill. hogy szültem de idáig sajna semmi:-( ezek nem igazán jönnek be nekem. Sok sikert!

2009. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én azt álmodtam, hogy pozitívat tesztelek, felkeltem, kiszaladtam és pozitívat teszteltem....:-) annyi különbség volt, hogy álmomban rózsaszín volt a teszt, a valóságban kék, végül fiam született, de ugyanolyan gyorsan lett eredmény ahogy álmomban!
2009. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi történhetett hogy elvetéltél, mert akkor szerintem a babónak nem kellett volna ugrálni az ágyon...

Pont akkor kellett volna ha jól van.. Lehet csak elköszönt...

2009. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon gyakran álmodtam hogy terhes vagyok, pozitívat tesztelek, szülök, gyerekem van, de mindeddig semmi :-(.
2009. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly volt az esküvőnk májusban. Én valamikor akkortájt álmodtam egy kislánnyal. Júniusban nászútról hárman jöttünk haza. Sajnos a babát a 11 héten elvették, de az álom már előre jelezte nekem is. Azóta is várom, hogy hasonlót álmodjak...
2009. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!