Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este azt álmodtam 3 terhestesz...

Este azt álmodtam 3 terhestesztemből 2 pozi lett. Fordult már elő valakivel hogy előre megálmodta mi fog történni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
És ez beteljesült álom? Mert akkor gratulálok. Én is szeretnék ilyen beteljesült álmot! :)
2011. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Folyton sikertelenségről álmodtam, 1 év után pedig azt álmodtam, hogy pozi lett, rohantam is ki a wc-re tesztet csinálni, ami először ugyan szinte alig láthatóan lett pozitív, de azóta már itt játszik a kislányom mellettem:)
2011. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék neki ha átélhetném már ezt a pillanatot. Tegnap volt a peteérésem, lehet jövő hónapban veszek 3 tesztet! :)
2011. máj. 28. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig megálmodtam, amielőtt megjött a mensim, ez mindig bejött. Mostanában meg azt álmodom, hogy pozitív a teszt, hogy terhes vagyok, meg hogy van egy gyerekem. Az teljesült is, hogy pozikat teszteltem mostanában, de még nem biztos, hogy terhes vagyok...

Valamint ha én egerekről meg patkányokról álmodok, az nálam mindig szaporodást jelentett: most nemrég álmodtam is erről és tudtam hogy azért álmodom, mert megszül a párom unokatesója. Így is lett. Másnap megszülte a kislányát. Egyik régi kollégám álmodott egerekről, mesélte nekem. Én meg mondtam neki, hogy a párja terhes. Így is lett, terhes lett akkor. :)

Nemrég arról álmodtam, hogy sokat fogok nyerni a lottón...hát...:)) Lehet ez is teljesül?

Na meg még sorolhatnám az én álmaimat! Nekem mindig volt rá valós magyarázat eddig, ezt tapasztaltam.

Drukkolok, hogy valóra váljon az álmod!!

2011. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25re nem vártam...nem is jött meg azóta sem,és 2napja pozitív teszttel álmodom...:)De nem merem megcsinálni:)
2011. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva volt. Mielőtt terhes lettem sokat álmodtam pozitív teszttel, meg babával. De nem lettem terhes, igaz, nem is próbálkoztunk még akkor élesben, csak megszakítással. Első éles hónapban nem álmodtam semmit és mégis babás lettem!:)


10 hkm

2011. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam hogy pozitív a teszt, de negatív lett. Nyilván azért van, mert az ember erről agyal. Én a tesztelések előtt alig alszom valamit éjszaka...
2012. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!