Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett ebredesi homerseklet...

Leesett ebredesi homerseklet lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Ovulacio utani 3 napon emelkedett a hom (36.7), aztan fokozatosan leesett. Nem az eredetire, ugy 36.4C-re. Szerintetek lehetek terhes? Nagyon probalkozunk egy kislannyal. Csinaltam tesztet (tudom, lehet korai, hisz 4 nap mulva kell megjonnie) es negativ lett.
2011. márc. 21. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem baba, ha már elkezdett esni. Bár ha ennél is alacsonyabb az alaphőd, és nem esik tovább, és a menszid is késni fog, akkor csinálj még tesztet, hátha ott a kisbaba :)

Nekem 36.4-5 az alaphőm, ovu után is legjobb esetben 36.7-re ment fel a reggeli.

2011. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. 36.2 az alap, de nem merem nagyon regota. Ugy emlekszem a fiamnal nem esett le. :(

Csak azert zavarna, mert elegge rahajtottunk, 2 naponta probalkoztunk es csut. este utani utan szo. hajnalban ovulaltam, szoval nagy eselye lett volna.

2011. márc. 21. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:

A nagy esély is csak 20%


Szerintem a hő megbízható, az elmaradt mesni után még sokáig negatív lett a teszt, de a hőm 37 fok volt, innen tudtam, hogy van valami. És van is. :)

2011. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jo hallani, h a ho sem mindig jo...:)
2011. márc. 21. 15:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Most ujra, 10 nappal ovu utan emelkedett, mint elotte is volt, tehat 2 napig volt csak 36.4-5C, most 36.7.
2011. márc. 23. 08:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megjott sajnos.
2011. márc. 29. 09:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem jott ossze marc-ban, megjott, de apr-ban viszont mar a mensi elotti nap elott par nappal emelkedett a hom es orommel jelentem, h 2-3 hetes terhes vagyok. Sok sikert mindenkinek!
2011. ápr. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!