Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz környékén nektek...

Menzesz környékén nektek voltak már tünetek?

Figyelt kérdés
Holnaputánra nem várom. Már előtte szoktam 3,4 napot pecsételni, most semmi. Ma nagyon fáradt voltam, most keltem fel, gondoltam a tavaszi fáradság. Melleim csak nőttek és egy nagyon picit érzem, hogy vannak, de nem fáj olyan eget rengetően, mint amit szoktak írni. Néha fáj a hasam alja is egy kicsit. Még holnap nem akarok tesztelni., de nektek voltak már ilyenkor tünetek?
2011. márc. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltak bizony. Én olyan szomjas voltam, hogy napi 3 liter vizet ittam (januárban), émelyegtem, szagokra érzékeny voltam.

Második gyerekemnél épp ezért már biztos is voltam benne...


De ugyanúgy lehetsz babás, ha nem érzel semmit. Ki így, ki úgy.

2011. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pecsételésből szerintem ne indulj ki. Mert most én is így voltam, hogy nem pecsételtem előtte 3-4 napig, csak 1 napig...és mégis megjött, igaz késett 1 napot is. A további tüneteid is lehetnek mensire utaló jelek. Esetleg a fáradtságod adhat okot a gyanúra...de csak ha nem szoktál ennyire fáradt lenni. Mert én pl. mensi előtt is fáradékonyabb vagyok, persze az a nem mindegy, hogy vajon te mennyire érzed intenzívnek most ezt a fáradtságot?

Ha babát szeretnél, akkor drukkolok, hogy az legyen!

2011. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ha nem jön meg tesztelek.
2011. márc. 21. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pecsételtem mensi előtt 3-5 napokat. Most, hogy teherbeestem semmi. :) Fura is volt. A hőm magasan volt, nagyon fájt a derekam, feszített a hasam, székrekedésem volt, minden nap enyhe fejfájásom volt. A mellem viszont nem fájt igazán, pedig mensi előtt szokott kicsit. Nekem ilyen tüneteim voltak és egyszerűen éreztem, hogy szó szerint más állapotban vagyok. Aztán mensi előtt 4 nappal pozit teszteltem.


5 hkm

2011. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2011. márc. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!