Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4napja késik a mensim, csinált...

4napja késik a mensim, csináltam egy tesztet (Gabriel) -ami pozitív lett. Borzalmas szúró fájdalmaim vannak alhasi tájékon. Petefészek környékén is. Kérlek írjatok tapasztalatokat vajon mik ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratula a babához :)

Ezek a fájdalmak elég sűrűn előfordulhatnak, főleg a terhesség legelején. Lehet szúró érzés, vagy mensiszerű érzés. Amíg nincsenek nagy görcsök és nem vérzel, addig általában nincs probléma!

2008. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg?Akkor megnyugodhatok?Mikor menjek először orvoshoz? Nem akarom "elkapkodni".

Köszönöm a gyors választ!

2008. okt. 29. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Úgy számold a terhességet, hogy az utolsó mensi első napjától!

Most lehetsz 4 hét 4 napos szerintem.

Elvileg az 5. héttől lehet szívhang, de inkább várj a 6-7.hétig, mert addigra tutira van már! Szerintem kb két hét múlva menj dokihoz!

Addig is vigyázz magadra!

Gratulálok még egyszer!

2008. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked!!!!

Sokat segítettél!!!

2008. okt. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!