Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jelentősége, hogy mikor...

Van jelentősége, hogy mikor iszom a palástfű teát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy melyik napszakban, és hogy étkezés előtt vagy után. Cickafark teát nem iszom, ezt is inkább csak azért, hogy egy esetleges beágyazódásnál "segítsen".

Novemberben volt egy missed ab-om, és most az előző hónapban elkezdtem barnázni mensi előtt (sose volt rám jellemző), ezért is kezdtem el inni. Ártani nem árt alapon.


2011. márc. 21. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én este ittam :) Nekem úgy volt jó.
2011. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggel is,este is ittam,pici mézzel,úgy finom volt.
2011. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem innék semmit a helyedben...megkavarhatja a ciklust. Nekem okozott egy kis zűrzavart. Én nem iszom már, mert anélkül is megvan az ovum és meg van emelkedve a hőm addig, amíg kell.
2011. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A palástfű erősíti a méhet ezért érdemes inni,nem a peteérés miatt.
2011. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elvileg nem szabadna bekavarnia, hiszen nem iszok mellé cickafarkot. Viszont remélhetőleg segít, ha összejött volna a babó.

Köszi mégegyszer!

2011. márc. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!