Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességhez hozzájárul...

A terhességhez hozzájárul mindenkinél a mellfeszülés, mellérzékenység? Ha nem fáj akkor nem valószínű a terhesség?

Figyelt kérdés
2008. febr. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeritnem nem jarul hozza.Nekem nagyon fajt es meg mindig borzalmasan erzekeny.

Viszont a baratnomnek egyaltalan nem fajt,szoval mindenki mas,es nem torvenyszeru,h fajjon.

2008. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!Hallottam olyanrol is akinek egyáltalán nem fájt a melle.
2008. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Semmi nem törvényszerű,mint előttem író is írta.24 éve,mikor én születtem,anyukám 6 hetesen barnázott egy kicsit,rögtön 6 hétre befektették visszatartásra.Én mensiztem az ikrekkel,rám se hederítettek a dokik,még akkor sem amikor kellett volna.A 3.ik babámmal 1 hét mensikimaradás után elkezdtem pecsételni,rám se nézett a dokim.A barátnőm mensizett,most boldog anya.

MInden lehet egy terhességnél,de semmit nem muszáj,valaki hány 9 hónapig,valaki meg sem érzi,valaki fekszik,valaki rohangál.Valakinek szétfeszülnek a ciciei,valakinek csak az utolsó hónapokban nő meg.Egy öreg róka

2008. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2008. febr. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!